Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Erfüllungsort
Postanschrift: ul. Pomorska 251
Stadt: Łódź
Postleitzahl: 92-213
Land, Gliederung (NUTS): Miasto Łódź (PL711)
623265-2026 - Competition
Poland – Laboratory reagents – Zakup odczynników i materiałów zużywalnych oraz narzędzi bioinformatycznych umożliwiających analizę danych do badań genetycznych na potrzeby Medycznego Laboratorium Genetycznego i Medycznego Laboratorium Onkologii i Hematologii Dziecięcej dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup odczynników i materiałów zużywalnych oraz narzędzi bioinformatycznych umożliwiających analizę danych do badań genetycznych na potrzeby Medycznego Laboratorium Genetycznego i Medycznego Laboratorium Onkologii i Hematologii Dziecięcej dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Description: 1. Zamówienie zostało podzielone na 13 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy. 3. Wszelkie odniesienia w treści dokumentu do norm zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne", zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy PZP.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1
Description: PAKIET Nr 1 - odczynniki do diagnostyki genetyczne
Lot: LOT-0002
Title: 2
Description: PAKIET Nr 2 – zestawy do diagnostyki molekularnej metodą Real-Time PCR
Lot: LOT-0003
Title: 3
Description: PAKIET Nr 3 - odczynniki do diagnostyki genetycznej
Lot: LOT-0004
Title: 4
Description: PAKIET Nr 4 - materiały zużywalne do diagnostyki genetycznej
Lot: LOT-0005
Title: 5
Description: PAKIET Nr 5 - odczynniki do diagnostyki genetycznej
Lot: LOT-0006
Title: 6
Description: PAKIET Nr 6 - materiały zużywalne do diagnostyki genetycznej
Lot: LOT-0007
Title: 7
Description: PAKIET Nr 7 - odczynniki i materiały zużywalne do NGS
Lot: LOT-0008
Title: 8
Description: PAKIET Nr 8 - odczynniki i materiały zużywalne do reakcji PCR
Lot: LOT-0009
Title: 9
Description: PAKIET Nr 9 - odczynniki do diagnostyki genetycznej
Lot: LOT-0010
Title: 10
Description: PAKIET Nr 10 - materiały zużywalne - Zestaw końcówek kompatybilnych z pipetami RAININ
Lot: LOT-0011
Title: 11
Description: PAKIET Nr 11 - odczynniki do diagnostyki genetycznej
Lot: LOT-0012
Title: 12
Description: PAKIET Nr 12 - odczynniki do diagnostyki genetycznej
Lot: LOT-0013
Title: 13
Description: PAKIET Nr 13 - odczynniki i materiały zużywalne do diagnostyki genetycznej