2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en advisering van Servers en Datacenter Componenten
Beschreibung: De Opdrachtgever beoogt via deze opdracht te voorzien in betrouwbare, schaalbare en duurzame Servers en Datacenter Componenten die passen binnen de strategische ambitie van de TU/e op het gebied van digitalisering, duurzaamheid, kennisveiligheid en toekomstbestendigheid. Zie inschrijvingsleidraad.
Interne Kennung: PCM2026-10181
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Opdrachtgever beoogt via deze opdracht te voorzien in betrouwbare, schaalbare en duurzame Servers en Datacenter Componenten die passen binnen de strategische ambitie van de TU/e op het gebied van digitalisering, duurzaamheid, kennisveiligheid en toekomstbestendigheid. Zie inschrijvingsleidraad. Zie inschrijvingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PCM2026-10181
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48820000 Servers
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -