623278-2026 - Wettbewerb
Belgien – Unternehmens- und Managementberatung – Raamovereenkomst voor strategische adviesverlening
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor strategische adviesverlening
BeschreibungStrategische adviesverlening behelst de volledige cyclus van ontwikkeling, realisatie en evaluatie van een strategie, alsook het betrekken en activeren van belanghebbenden tijdens deze cyclus. De strategie kan o.a. kaderen in de beleidscyclus, de organisatieontwikkeling van de organisatie en het onderzoeken of creëren van nieuwe beleidsruimte. Het uitgangspunt is steeds het verhogen van publieke meerwaarde. Strategie geeft richting aan de groei in effectiviteit, efficiëntie en wendbaarheid van overheidsorganisaties. Als overheidsorganisatie werken we zo aan transparantie, verantwoordelijk bestuur en een performante overheid die ambitieus inzet op een warm en welvarend Vlaanderen.
Interne Kennung2026/HFB/OP/152503
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79410000 Unternehmens- und Managementberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75130000 Unterstützende Dienste für die öffentliche Verwaltung, 79420000 Dienstleistungen im Bereich Unternehmensleitung, 79411000 Allgemeine Managementberatung
5. Los
LosLOT-0001
Titel2026/HFB/OP/152503 - 1
BeschreibungStrategische adviesverlening
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Titel2026/HFB/OP/152503 - 2
BeschreibungStrategische adviesverlening: thema’s binnen de leefwereld van lokale besturen
Interne Kennung2