2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawy zabezpieczeń szyn zbiorczych i lokalnej rezerwy wyłącznikowej – umowa ramowa (Etap II)” .
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy zabezpieczeń szyn zbiorczych i lokalnej rezerwy wyłącznikowej – umowa ramowa (Etap II). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ OPZ. 3. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień:31230000-7 - Części aparatury do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej 31220000-4 - Elementy składowe obwodów elektrycznych 31213300-5 - Szafy kablowe 31600000-2 - Sprzęt i aparatura elektryczna 31710000-6 - Sprzęt elektroniczny 31224500-7 - Terminale 32500000-8 - Urządzenia i artykuły telekomunikacyjne 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 51100000-3 - Usługi instalowania urządzeń elektrycznych i mechanicznych 71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną 80511000-9 - Usługi szkolenia personelu 80531200-7 - Usługi szkolenia technicznego 4. Każdorazowo, we wszystkich przypadkach, w których Zamawiający opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane. Powyższe oznacza, że wykonawca może zastosować rozwiązania opisane przez Zamawiającego „lub równoważne”. 5. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy, Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego, pod warunkiem że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 2025/WNP-0141
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 376 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 t.j.).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31220000 Stromkreiselemente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31213300 Kabelverteilschrank, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 31710000 Elektronische Ausstattung, 31224500 Anschlussklemmen, 32500000 Fernmeldebedarf, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 80511000 Ausbildung des Personals, 80531200 Technische Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy zabezpieczeń szyn zbiorczych i lokalnej rezerwy wyłącznikowej – umowa ramowa (Etap II). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ OPZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31213300 Kabelverteilschrank, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 31710000 Elektronische Ausstattung, 32500000 Fernmeldebedarf, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 80511000 Ausbildung des Personals, 80531200 Technische Ausbildung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowania prawa opcji w rozumieniu w art. 441 ustawy.