See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ingenieursdiensten gemeente Nederweert
Beschreibung: De komende jaren voorziet de aanbestedende dienst een aanzienlijke en structurele behoefte aan ingenieursdiensten. Om een efficiënt proces in te richten en de kwaliteit, continuïteit en marktwerking in de komende jaren te borgen, wil de aanbestedende dienst raamovereenkomsten sluiten met meerdere partijen voor verschillende typen ingenieursdiensten, verdeeld over vijf percelen: civieltechnisch, verharding en asfaltonderzoek; bodem, geotechniek en geohydrologie; mobiliteit; milieukundig; en cultuurtechnisch. De gehele opdracht is geraamd op € 4.496.800,00 exclusief btw. Zie hieronder de geraamde en maximale waarde per perceel over een looptijd van vier (4) jaar zonder verlengingsopties: 1. Civieltechnisch, verharding en asfaltonderzoek Geraamde waarde: 2.698.080,00 exclusief btw Maximale waarde: € 3.500.000,00 exclusief btw 2. Bodem, geotechniek en geohydrologie Geraamde waarde: 449.680,00 exclusief btw Maximale waarde: € 600.000,00 exclusief btw 3. Mobiliteit Geraamde waarde: 224.840,00 exclusief btw Maximale waarde: € 300.000,00 exclusief btw 4. Milieukundig Geraamde waarde: 449.680,00 exclusief btw Maximale waarde: € 600.000,00 exclusief btw 5. Cultuurtechnisch Geraamde waarde: 674.520,00 exclusief btw Maximale waarde: € 900.000,00 exclusief btw
Interne Kennung: INK-25-01011
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De keuze voor de aanbestedingsprocedure is een Europese openbare aanbestedingsprocedure. De reden voor deze procedure is de geraamde waarde van de opdracht die boven de Europese drempel ligt en het verwachte aantal inschrijvingen per perceel.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Civieltechnisch, verharding en asfaltonderzoek
Beschreibung: Dit perceel betreft civieltechnische ontwerp-, teken- en bestekwerkzaamheden voor (her)inrichting van de openbare ruimte, waaronder wegen, riolering, waterhuishouding en kleine constructies. Ook hoort directievoering en toezicht hierbij, en de begeleiding van aanbestedingen. Daarnaast omvat dit perceel specialistisch onderzoek en advies op het gebied van verhardingen en asfalt, zoals visuele inspecties, valgewichtmetingen, boorkernonderzoek, constructieadviezen, levensduurvoorspellingen en onderhoudsstrategieën voor de weginfrastructuur. De aanbestedende dienst beoogt voor dit perceel maximaal vijf ondernemingen te contracteren. Geraamde waarde: 2.698.080,00 exclusief btw Maximale waarde: € 3.500.000,00 exclusief btw
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Bodem, geotechniek en geohydrologie
Beschreibung: Dit perceel betreft onderzoeken en adviezen met betrekking tot bodemgesteldheid, draagkracht, grondmechanica, grondwaterstromingen en geohydrologische vraagstukken. Denk aan sonderingen, boringen, milieu-hygiënisch bodemonderzoek, grondwatermonitoring en stabiliteitsanalyses ten behoeve van bouw- en infraprojecten. De aanbestedende dienst beoogt voor dit perceel maximaal drie ondernemingen te contracteren. Geraamde waarde: 449.680,00 exclusief btw Maximale waarde: € 600.000,00 exclusief btw
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Mobiliteit
Beschreibung: Dit perceel omvat advies- en ingenieursdiensten op het gebied van verkeer en mobiliteit. Denk hierbij aan verkeerskundige ontwerpen, verkeersmodellen, bereikbaarheidsstudies, verkeersbesluiten, parkeervraagstukken, doorstromingsanalyses en verkeersveiligheidsadviezen. Ook advisering bij herinrichtingen en gebiedsontwikkelingen behoort hiertoe, inclusief participatieprocessen met bewoners en belanghebbenden. De aanbestedende dienst beoogt voor dit perceel maximaal drie ondernemingen te contracteren. Geraamde waarde: € 224.840,00 exclusief btw Maximale waarde: € 300.000,00 exclusief btw
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Milieukundig
Beschreibung: Binnen dit perceel vallen milieukundige onderzoeken en begeleiding, waaronder verkennend en nader bodemonderzoek, PFAS-analyses, aeriusberekeningen, milieueffectrapportages, ecologische QuickScans, flora- en faunaonderzoek en de milieukundige begeleiding tijdens uitvoeringswerkzaamheden. Belangrijk hierbij is het voldoen aan wet- en regelgeving en het duurzaam en verantwoord uitvoeren van projecten. De aanbestedende dienst beoogt voor dit perceel maximaal drie ondernemingen te contracteren. Geraamde waarde: €449.680,00 exclusief btw Maximale waarde: € 600.000,00 exclusief btw
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Cultuurtechnisch
Beschreibung: Dit perceel richt zich op de inrichting en het beheer van de groene buitenruimte. Denk aan advies en ontwerp op het gebied van groenstructuren, infiltratievoorzieningen, waterberging, bodemverbetering, beplantingsplannen en maaiveldinrichting. Ook cultuurtechnische begeleiding bij de uitvoering van projecten behoort hiertoe, met aandacht voor biodiversiteit, klimaatadaptatie en landschappelijke inpassing. De aanbestedende dienst beoogt voor dit perceel maximaal drie ondernemingen te contracteren. Geraamde waarde: € 674.520,00 exclusief btw Maximale waarde: € 900.000,00 exclusief btw
Interne Kennung: 5