2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych we Władysławowie w latach 2027-2029
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych we Władysławowie. Termin wykonania zamówienia – od dnia 01 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2029 roku. Gmina Władysławowo posiada Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), zlokalizowany we Władysławowie przy ul. Skandynawskiej 28
Interne Kennung: ZP.271.20.RŚiGO.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.271.20.RŚGiO.2026