See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa transformatorów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. z podziałem na zadania.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa transformatorów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. z podziałem na zadania: Zadanie 1: Dostawa nowej dwunapięciowej ognioszczelnej stacji transformatorowej 1200/6/1/0,5kV - 2 szt. (Ruch Chwałowice - 1szt., Ruch Piast - 1szt.) Zadanie 2: Dostawa nowego transformatora suchego żywicznego 800/6/0,4kV - 2 szt. (Ruch Rydułtowy- 2 szt.) Zadanie 3: Dostawa nowego transformatora suchego żywicznego 1600/6/0,4kV - 1 szt. (Ruch Marcel).
Interne Kennung: 422500947
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43100000 Maschinen und Geräte für den Bergbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Dostawa nowej dwunapięciowej ognioszczelnej stacji transformatorowej 1200/6/1/0,5kV - 2 szt. (Ruch Chwałowice - 1szt., Ruch Piast - 1szt.)
Beschreibung: Zadanie nr 1: Dostawa nowej dwunapięciowej ognioszczelnej stacji transformatorowej 1200/6/1/0,5kV - 2 szt. (Ruch Chwałowice - 1szt., Ruch Piast - 1szt.)
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Dostawa nowego transformatora suchego żywicznego 800/6/0,4kV - 2 szt. (Ruch Rydułtowy- 2 szt.)
Beschreibung: Zadanie nr 2: Dostawa nowego transformatora suchego żywicznego 800/6/0,4kV - 2 szt. (Ruch Rydułtowy- 2 szt.)
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Dostawa nowego transformatora suchego żywicznego 1600/6/0,4kV - 1 szt. (Ruch Marcel)
Beschreibung: Zadanie nr 3: Dostawa nowego transformatora suchego żywicznego 1600/6/0,4kV - 1 szt. (Ruch Marcel)