2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění právních služeb pro PNB včetně služeb na administraci VZ – část 1 Zajištění administrace VZ
Beschreibung: 3.1. Předmětem veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody jsou služby administrace veřejných zakázek zadavatele, a to jak veřejných zakázek malého rozsahu zadávaných mimo režim ZZVZ, tak veřejných zakázek zadávaných v zadávacích řízeních nebo zvláštními postupy dle ZZVZ, a dále konzultační služby související s veřejnými zakázkami jdoucí nad rámec administrace veřejných zakázek, a dále zastupování zadavatele ve správních nebo soudních řízeních vedených v souvislosti s veřejnými zakázkami zadavatele. Vybraný dodavatel bude zadavateli v období následujících 48 měsíců od nabytí účinnosti rámcové dohody nebo do dosažení maximálního finančního limitu rámcové dohody poskytovat zadavateli zejména následující služby: komplexní administrace veřejných zakázek zadavatele na základě pokynů zadavatele, čímž je myšlena příprava zadávacích podmínek a provedení příslušného výběrového řízení dle vnitřních předpisů zadavatele nebo zadávacího řízení nebo zvláštního postupu dle ZZVZ od jeho počátku do jeho ukončení v souladu se ZZVZ, příp. projektovými pravidly a vnitřními předpisy zadavatele, včetně případného jednání s dodavateli, otevírání nabídek, úkonů posouzení splnění podmínek účasti a hodnocení nabídek, úkony následující po výběru dodavatele (tj. mj. oznámení o výběru dodavatele, příprava rozhodnutí o výběru dodavatele, písemná zpráva zadavatele, oznámení o výsledku zadávacího řízení, příprava smlouvy na vklad do registru smluv), veškeré úkony týkající se oznamovací povinnosti zadavatele vůči Věstníku veřejných zakázek a TED, zpracování rozhodnutí o námitkách v součinnosti se zadavatelem. Součástí výše uvedených úkonů je i včasné zajišťování podpisů členů komisí, přizvaných odborníků apod., účast na jednáních komisí a všech úkonech nezbytných k řádnému postupu zadavatele při zadávání veřejné zakázky dle ZZVZ; a dále též konzultační služby v souvislosti s plánováním, přípravou a zadáváním veřejných zakázek.
Interne Kennung: 2026038
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75100000 Dienstleistungen der Verwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026038
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 75100000 Administration services
Additional classification (cpv): 79100000 Legal services
5. Lot
Lot: LOT-0001