623400-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Personensonderbeförderung (Straße) – Prijevoz učenika osnovnih škola nad kojima osnivačka prava ima Grad Križevci u školskoj godini 2026./2027.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prijevoz učenika osnovnih škola nad kojima osnivačka prava ima Grad Križevci u školskoj godini 2026./2027.
Beschreibung: Predmet nabave je usluga prijevoza učenika osnovnih škola nad kojima osnivačka prava ima Grad Križevci u školskoj godini 2026./2027., a sukladno relacijama opisanim u troškovniku.
Interne Kennung: OPVV/2026-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je usluga prijevoza učenika osnovnih škola nad kojima osnivačka prava ima Grad Križevci u školskoj godini 2026./2027.