See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabudowa nor, likwidacja tam i zatorów na terenie działalności Zarządu Zlewni w Stalowej Woli.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umów ramowych na podstawie, których będą udzielane zamówienia cząstkowe dotyczące zabudowy nor, likwidacji tam i zatorów na terenie Nadzorów Wodnych w: Biłgoraju, Janowie Lubelskim, Kolbuszowej, Leżajsku, Stalowej Woli oraz Tarnobrzegu. Postępowanie „Zabudowa nor, likwidacja tam i zatorów na terenie działalności Zarządu Zlewni w Stalowej Woli” zostało podzielone na 6 części. Zamówienie składa się z następujących części: Część 1. „Zabudowa nor, likwidacja tam i zatorów na terenie działalności Nadzoru Wodnego Biłgoraj” Część 2. " Zabudowa nor, likwidacja tam i zatorów na terenie działalności Nadzoru Wodnego Janów Lubelski” Część 3. „Zabudowa nor, likwidacja tam i zatorów na terenie działalności Nadzoru Wodnego Kolbuszowa” Część 4. " Zabudowa nor, likwidacja tam i zatorów na terenie działalności Nadzoru Wodnego Leżajsk” Część 5. „Zabudowa nor, likwidacja tam i zatorów na terenie działalności Nadzoru Wodnego Stalowa Wola” Część 6. „Zabudowa nor, likwidacja tam i zatorów na terenie działalności Nadzoru Wodnego Tarnobrzeg” Celem niniejszego postępowania jest zawarcie umów ramowych z maksymalnie dziesięcioma wykonawcami dla każdej części. Umowy te mają na celu ustalenie warunków udzielania zamówień cząstkowych, które mogą być realizowane w okresie 3 lat od dnia zawarcia umowy ramowej. Wskazane ilości (obmiar) w „Kosztorysach ramowych” mają charakter wielkości orientacyjnych. Zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych, umowa ramowa nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do udzielenia na jej podstawie jakichkolwiek przyszłych zamówień. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna. Poszczególne zamówienia cząstkowe będą polegały na realizacji prac określonych m.in. w Dokumentacji technicznej.
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.93.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie w celu zawarcia umowy ramowej prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 oraz z zastosowaniem art. 311 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – zwanej dalej „ustawą Pzp” – oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR”. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej 10 wykonawców, których oferty zostały najwyżej ocenione, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Zabudowa nor, likwidacja tam i zatorów na terenie działalności Nadzoru Wodnego Biłgoraj
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na podstawie, której będą udzielane zamówienia polegające na zabudowie nor, likwidacji tam i zatorów na terenie Nadzoru Wodnego Biłgoraj. Prace polegać będą na zabudowie nor, likwidacji tam i zatorów na terenie działania Nadzoru Wodnego Biłgoraj. Poszczególne zamówienia cząstkowe polegać będą na wykonywaniu m.in. prac określonych w opisie przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.93.2026 część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Zabudowa nor, likwidacja tam i zatorów na terenie działalności Nadzoru Wodnego Janów Lubelski
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na podstawie, której będą udzielane zamówienia polegające na zabudowie nor, likwidacji tam i zatorów na terenie Nadzoru Wodnego Janów Lubelski. Prace polegać będą na zabudowie nor, likwidacji tam i zatorów na terenie działania Nadzoru Wodnego Janów Lubelski. Poszczególne zamówienia cząstkowe polegać będą na wykonywaniu m.in. prac określonych w opisie przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.93.2026 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Zabudowa nor, likwidacja tam i zatorów na terenie działalności Nadzoru Wodnego Kolbuszowa
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na podstawie, której będą udzielane zamówienia polegające na zabudowie nor, likwidacji tam i zatorów na terenie Nadzoru Wodnego Kolbuszowa. Prace polegać będą na zabudowie nor, likwidacji tam i zatorów na terenie działania Nadzoru Wodnego Kolbuszowa. Poszczególne zamówienia cząstkowe polegać będą na wykonywaniu m.in. prac określonych w opisie przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.93.2026 część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Zabudowa nor, likwidacja tam i zatorów na terenie działalności Nadzoru Wodnego Leżajsk
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na podstawie, której będą udzielane zamówienia polegające na zabudowie nor, likwidacji tam i zatorów na terenie Nadzoru Wodnego Leżajsk. Prace polegać będą na zabudowie nor, likwidacji tam i zatorów na terenie działania Nadzoru Wodnego Leżajsk. Poszczególne zamówienia cząstkowe polegać będą na wykonywaniu m.in. prac określonych w opisie przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.93.2026 część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Zabudowa nor, likwidacja tam i zatorów na terenie działalności Nadzoru Wodnego Stalowa Wola
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na podstawie, której będą udzielane zamówienia polegające na zabudowie nor, likwidacji tam i zatorów na terenie Nadzoru Wodnego Stalowa Wola. Prace polegać będą na zabudowie nor, likwidacji tam i zatorów na terenie działania Nadzoru Wodnego Stalowa Wola. Poszczególne zamówienia cząstkowe polegać będą na wykonywaniu m.in. prac określonych w opisie przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.93.2026 część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Zabudowa nor, likwidacja tam i zatorów na terenie działalności Nadzoru Wodnego Tarnobrzeg
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na podstawie, której będą udzielane zamówienia polegające na zabudowie nor, likwidacji tam i zatorów na terenie Nadzoru Wodnego Tarnobrzeg. Prace polegać będą na zabudowie nor, likwidacji tam i zatorów na terenie działania Nadzoru Wodnego Tarnobrzeg. Poszczególne zamówienia cząstkowe polegać będą na wykonywaniu m.in. prac określonych w opisie przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Interne Kennung: R.ROZ.270.12.93.2026 część 6
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: R.ROZ.270.12.93.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90721800 Natural risks or hazards protection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006