See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ondersteuning van de huidig geïmplementeerde infrastructuuroplossing (storage en compute) en vernieuwing van de backup (BaaS) en disaster recovery (DRaas) omgeving en vernieuwing van de Citrix VDI clients.
Beschreibung: De zorggroep MKL vzw is voor haar 3 vestigingen op zoek naar een vaste partner voor het (mede) onderhouden en dagdagelijks operationeel beheer van de huidige Nutanix storage en compute infrastructuur (op basis van Lenovo hardware), een door de partner nieuw te implementeren backup omgeving (incl. disaster recovery), een door de partner nieuw te implementeren gevirtualiseerde desktop omgeving voor eindgebruikers (op basis van Citrix) alsook de huidig gevirtualiseerde server- en applicatieomgeving. Van de inschrijver wordt verwacht veel aandacht te hebben voor de beheersbaarheid, de kwaliteit van het geheel en de kostenefficiëntie. MKL vzw wenst één inschrijver te selecteren die : • continuïteit kan bieden bij de ondersteuning en operationeel beheer van de huidige en nieuw te implementeren omgeving • over voldoende technische en functionele kennis beschikt om dergelijke omgeving op een correcte en efficiënte wijze mede te beheren • de nodige relaties heeft met fabrikanten (of 3de partijen) voor het beheer van de onderhouds- en licentiecontracten (incl. 3de partijen) en escalatie, zodoende een all-in support en service te kunnen leveren • advies kan leveren over de totale architectuur en infrastructuur om via een geïntegreerde visie een optimale omgeving verder uit te bouwen MKL vzw zoekt een integrator die: • de bestaande omgeving kan onderhouden • een visie ontwikkelt op de toekomst • die visie vorm geeft in een plan van aanpak MKL vzw heeft voor de storage en compute infrastructuur een Nutanix oplossing (op basis van Lenovo hardware) geïmplementeerd in november 2023 – waarbij eveneens alle nodige licenties, subscriptions en onderhoudskosten betreffende de fabrikant voor 5 jaar werden voorzien. Door de beperkte ouderdom van de huidige Nutanix omgeving (minder dan 2 jaar oud) is een vervanging out-of-scope van de opdracht. De inschrijver voorziet echter in een totaaloplossing op korte termijn waarbij de huidige Nutanix omgeving naadloos ingepast wordt. MKL vzw werkt samen met andere partners voor het volledige beheer van de IT omgeving (oa. (W)LAN infrastructuur en gekoppelde IT security componenten, client-facing IT materiaal, end-point management, …). Van de inschrijver wordt verwacht dat de ondersteuning en het beheer van de toegewezen omgeving wordt ingepast in het huidige 24/7 draaiboek van MKL vzw waar elke partij zijn verantwoordelijkheid heeft.
Interne Kennung: PPP10Z-132/5109/MKL-2025-008
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MKL-2025-008_1