See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na opravy nárazníků ŽKV
Beschreibung: Předmětem této zakázky jsou opravy nárazníků ŽKV rozdělené na 4. části: 1. část: trubkového nárazníku 20 kJ (455.9.311.12.00.0, 455.9.311.12.01.0), trubkového nárazníku 30 kJ (459.9.910.03.092,459.9.910.03.093), trubkového nárazníku 35 Mp (obdelníkový 660x350mm), trubkového nárazníku 110 kN (R09-0024/2:06.00, R09-0024/1:06.00), trubkového nárazníku 200 kN - se stupačkou (455.9.311.03.01.2), trubkového nárazníku 200 kN - bez stupačky (455.9.311.03.01.1), trubkového nárazníku 320 kN (455.9.311.01.01.4, 455.9.311.02.01.4), trubkového nárazníku 350 kN (455.9.321.01.01.1b) - předpoklad 733 nárazníků 2. část: trubkového nárazníku 50 kJ s elastomerem (455.9.310.16.01.4, 455.9.310.16.01.5), trubkového nárazníku 50 kJ s elastomerem (455.9.310.08.01.0, 455.9.310.08.01.1) - předpoklad 502 nárazníků 3. část: trubkového nárazníku 50 kN (32 Mp) (455.9.134.00.00.1,455.9.134.00.00.2), trubkového nárazníku 15 kJ (C111.16600B069, A6Z00000591249, A2V00001351176 - C111.16600B069, A6Z00000591249, A2V0000135905), trubkového nárazníku - kalený (006-25-010-0030), trubkového nárazníku – úplný (Pu03.26.00), trubkového nárazníku 110 (MINER S) (455.9.310.16.01.16, 455.9.310.16.01.17) - předpoklad 132 nárazníků 4. část|. nárazníku EP70D (A2V00207324144), nárazníku ZKR-10 (AX-ZKR-10 11000-1-00-L, A2V00002872440 - AX-ZKR-10 11000-1-00-R, A2V00002872542), nárazníku ZKSO (AX-ZKSO 11000-1-00/L, A2V00003123902 - AX-ZKSO 11000-1-00/R, A2V00003123903) - předpoklad 135 nárazníků
Interne Kennung: 56504/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rámcová dohoda na opravy nárazníků ŽKV - 1. část
Beschreibung: Předmětem jsou části zakázky jsou opravy nárazníků: trubkového nárazníku 20 kJ (455.9.311.12.00.0, 455.9.311.12.01.0), trubkového nárazníku 30 kJ (459.9.910.03.092,459.9.910.03.093), trubkového nárazníku 35 Mp (obdelníkový 660x350mm), trubkového nárazníku 110 kN (R09-0024/2:06.00, R09-0024/1:06.00), trubkového nárazníku 200 kN - se stupačkou (455.9.311.03.01.2), trubkového nárazníku 200 kN - bez stupačky (455.9.311.03.01.1), trubkového nárazníku 320 kN (455.9.311.01.01.4, 455.9.311.02.01.4), trubkového nárazníku 350 kN (455.9.321.01.01.1b) v majetku Objednatele přičemž specifikace a rozsah prací je uveden v Příloze č. 2 této Smlouvy a to v předpokládaném počtu 733 Předmětů opravy
Interne Kennung: 56504/2026-1
Los: LOT-0004
Titel: Rámcová dohoda na opravy nárazníků ŽKV - 4. část
Beschreibung: Předmětem této Smlouvy jsou opravy nárazníků: nárazníku EP70D (A2V00207324144), nárazníku ZKR-10 (AX-ZKR-10 11000-1-00-L, A2V00002872440 - AX-ZKR-10 11000-1-00-R, A2V00002872542), nárazníku ZKSO (AX-ZKSO 11000-1-00/L, A2V00003123902 - AX-ZKSO 11000-1-00/R, A2V00003123903) v majetku Objednatele, přičemž specifikace a rozsah prací je uveden v Příloze č. 2 této Smlouvy a to v předpokládaném počtu 135 Předmětů opravy
Interne Kennung: 56504/2026-4
Los: LOT-0003
Titel: Rámcová dohoda na opravy nárazníků ŽKV - 3. část
Beschreibung: Předmětem této Smlouvy jsou opravy nárazníků: trubkového nárazníku 50 kN (32 Mp) (455.9.134.00.00.1,455.9.134.00.00.2), trubkového nárazníku 15 kJ (C111.16600B069, A6Z00000591249, A2V00001351176 - C111.16600B069, A6Z00000591249, A2V0000135905), trubkového nárazníku - kalený (006-25-010-0030), trubkového nárazníku – úplný (Pu03.26.00), trubkového nárazníku 110 (MINER S) (455.9.310.16.01.16, 455.9.310.16.01.17) v majetku Objednatele, přičemž specifikace a rozsah prací je uveden v Příloze č. 2 této Smlouvy a to v předpokládaném počtu 132 Předmětů opravy
Interne Kennung: 56504/2026-3
Los: LOT-0002
Titel: Rámcová dohoda na opravy nárazníků ŽKV - 2. část
Beschreibung: Předmětem této Smlouvy jsou opravy nárazníků: trubkového nárazníku 50 kJ s elastomerem (455.9.310.16.01.4, 455.9.310.16.01.5), trubkového nárazníku 50 kJ s elastomerem (455.9.310.08.01.0, 455.9.310.08.01.1) v majetku Objednatele, přičemž specifikace a rozsah prací je uveden v Příloze č. 2 této Smlouvy a to v předpokládaném počtu 502 Předmětů opravy
Interne Kennung: 56504/2026-2