2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji Oracle w ramach 3 letniej umowy ULA oraz usług serwisu producenta oprogramowania Oracle
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji Oracle w ramach 3 letniej umowy ULA oraz usług serwisu producenta oprogramowania Oracle. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2026/WNP-0268-DU-MJS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert zostaje skrócony z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia ( art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Prawo zamówień publicznych).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup licencji Oracle w ramach 3 letniej umowy ULA oraz usług serwisu producenta oprogramowania Oracle.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026/WNP-0268-DU-MJS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: nie dotyczy