See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi sprzątania w obiektach Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy - numer postępowania: 42/ZP/25
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi sprzątania w obiektach Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Lokalizacja sprzątanych obiektów Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy: a) al. „Solidarności” 90 wraz z terenem przylegającym, b) ul. Syreny 18, c) ul. Żelazna 99 wraz z terenem przylegającym, d) ul. Młynarska 16 wraz z terenem przylegającym. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres, warunki oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określają: a) projektowane postanowienia umowy, zwane dalej także wzorem umowy, wraz z Załącznikami do wzoru umowy: Nr 2 „Opis przedmiotu zamówienia”, Nr 2a „Rzut poglądowy z zaznaczonym terenem przy al. „Solidarności” 90 w Warszawie”, Nr 2b „Rzut poglądowy z zaznaczonym terenem przy ul. Żelaznej 99 w Warszawie” oraz Nr 2c „Rzut poglądowy z zaznaczonym terenem przy ul. Młynarskiej 16 w Warszawie”, które stanowią załącznik nr 6 do SWZ, b) wzór Formularza cenowego, który stanowi załącznik nr 11 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 405069-2025
Interne Kennung: 42/ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust 4 ustawy Pzp – Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (…)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001