See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: obsługa serwisowa urządzeń medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 6 do SWZ (Warunki wykonywania przeglądu technicznego, terminy ich realizacji oraz zakres obsługi serwisowej/ Lista prac obsługi serwisowej) oraz w Załączniku Nr 5 do SWZ (Wykaz urządzeń). Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z załącznikiem nr 5 do SWZ (Opis przedmiotu Zamówienia – wykaz urządzeń) na PAKIETY NR 1-131: przeglądy techniczne oraz obsługa serwisowa urządzeń medycznych. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na dowolną ilość pakietów. Zamawiający zastrzega jednak składanie ofert przez Wykonawcę na całość asortymentu w danym pakiecie.
Interne Kennung: ZP250/035/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 1: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 6 do SWZ (Warunki wykonywania przeglądu technicznego, terminy ich realizacji oraz zakres obsługi serwisowej/ Lista prac obsługi serwisowej) oraz w Załączniku Nr 5 do SWZ (Wykaz urządzeń).
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 2: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 3: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 4: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 5: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 6: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 7: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 8: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 9: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 10: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 11: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 12: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 13: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 14: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 15: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 16: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 17: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 18: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 19: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 20: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 21: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 22: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 23: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 24: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 25: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 26: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 27: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 28: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 29: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 30: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 31: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 32: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 33: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 34: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 35: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 36: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 37: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 38: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 39: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 40: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 41: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 42: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 43: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 44: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 45: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 46: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 47: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 48: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 49: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 50: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 51: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 52: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 53: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr 54: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet nr 55: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet nr 56: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet nr 57: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet nr 58: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet nr 59: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet nr 60: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet nr 61: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet nr 62: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet nr 63: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr 64: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet nr 65: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet nr 66: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet nr 67: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet nr 68: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet nr 69: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet nr 70: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet nr 71: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet nr 72: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet nr 73: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet nr 74: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet nr 75: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet nr 76: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet nr 77: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet nr 78: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet nr 79: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet nr 80: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0092
Titel: Pakiet nr 81: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet nr 82: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0094
Titel: Pakiet nr 83: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0095
Titel: Pakiet nr 84: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0096
Titel: Pakiet nr 85: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0097
Titel: Pakiet nr 86: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0098
Titel: Pakiet nr 87: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0099
Titel: Pakiet nr 88: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0100
Titel: Pakiet nr 89: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0101
Titel: Pakiet nr 90: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0102
Titel: Pakiet nr 91: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0103
Titel: Pakiet nr 92: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0104
Titel: Pakiet nr 93: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0105
Titel: Pakiet nr 94: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0106
Titel: Pakiet nr 95: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0107
Titel: Pakiet nr 96: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0108
Titel: Pakiet nr 97: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0109
Titel: Pakiet nr 98: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0110
Titel: Pakiet nr 99: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0111
Titel: Pakiet nr 100: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0112
Titel: Pakiet nr 101: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0113
Titel: Pakiet nr 102: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0114
Titel: Pakiet nr 103: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0115
Titel: Pakiet nr 104: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0116
Titel: Pakiet nr 105: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0117
Titel: Pakiet nr 106: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0118
Titel: Pakiet nr 107: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0119
Titel: Pakiet nr 108: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0120
Titel: Pakiet nr 109: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0121
Titel: Pakiet nr 110: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0122
Titel: Pakiet nr 111: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0123
Titel: Pakiet nr 112: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0124
Titel: Pakiet nr 113: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0125
Titel: Pakiet nr 114: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0126
Titel: Pakiet nr 115: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0127
Titel: Pakiet nr 116: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0128
Titel: Pakiet nr 117: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0129
Titel: Pakiet nr 118: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0130
Titel: Pakiet nr 119: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0131
Titel: Pakiet nr 120: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0132
Titel: Pakiet nr 121: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0133
Titel: Pakiet nr 122: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0134
Titel: Pakiet nr 123: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0135
Titel: Pakiet nr 124: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 124
Los: LOT-0136
Titel: Pakiet nr 125: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0137
Titel: Pakiet nr 126: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0138
Titel: Pakiet nr 127: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0139
Titel: Pakiet nr 128: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0140
Titel: Pakiet nr 129: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 129
Los: LOT-0141
Titel: Pakiet nr 130: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0142
Titel: Pakiet nr 131: Obsługa serwisowa urządzeń medycznych
Interne Kennung: 131
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP250/035/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
5. Lot
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0015
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0017
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0019
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0020
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0021
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0022
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0023
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0024
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0025
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0026
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0027
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0028
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0029
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0030
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0031
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0032
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0033
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0034
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0035
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0036
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0037
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0038
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0039
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0040
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0041
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0042
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0043
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0044
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0045
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0046
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0047
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0048
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0049
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0050
Internal identifier: 39
Lot: LOT-0051
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0052
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0053
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0054
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0055
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0056
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0057
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0058
Internal identifier: 47
Lot: LOT-0059
Internal identifier: 48
Lot: LOT-0060
Internal identifier: 49
Lot: LOT-0061
Internal identifier: 50
Lot: LOT-0062
Internal identifier: 51
Lot: LOT-0063
Internal identifier: 52
Lot: LOT-0064
Internal identifier: 53
Lot: LOT-0065
Internal identifier: 54
Lot: LOT-0066
Internal identifier: 55
Lot: LOT-0067
Internal identifier: 56
Lot: LOT-0068
Internal identifier: 57
Lot: LOT-0069
Internal identifier: 58
Lot: LOT-0070
Internal identifier: 59
Lot: LOT-0071
Internal identifier: 60
Lot: LOT-0072
Internal identifier: 61
Lot: LOT-0073
Internal identifier: 62
Lot: LOT-0074
Internal identifier: 63
Lot: LOT-0075
Internal identifier: 64
Lot: LOT-0076
Internal identifier: 65
Lot: LOT-0077
Internal identifier: 66
Lot: LOT-0078
Internal identifier: 67
Lot: LOT-0079
Internal identifier: 68
Lot: LOT-0080
Internal identifier: 69
Lot: LOT-0081
Internal identifier: 70
Lot: LOT-0082
Internal identifier: 71
Lot: LOT-0083
Internal identifier: 72
Lot: LOT-0084
Internal identifier: 73
Lot: LOT-0085
Internal identifier: 74
Lot: LOT-0086
Internal identifier: 75
Lot: LOT-0087
Internal identifier: 76
Lot: LOT-0088
Internal identifier: 77
Lot: LOT-0089
Internal identifier: 78
Lot: LOT-0090
Internal identifier: 79
Lot: LOT-0091
Internal identifier: 80
Lot: LOT-0092
Internal identifier: 81
Lot: LOT-0093
Internal identifier: 82
Lot: LOT-0094
Internal identifier: 83
Lot: LOT-0095
Internal identifier: 84
Lot: LOT-0096
Internal identifier: 85
Lot: LOT-0097
Internal identifier: 86
Lot: LOT-0098
Internal identifier: 87
Lot: LOT-0099
Internal identifier: 88
Lot: LOT-0100
Internal identifier: 89
Lot: LOT-0101
Internal identifier: 90
Lot: LOT-0102
Internal identifier: 91
Lot: LOT-0103
Internal identifier: 92
Lot: LOT-0104
Internal identifier: 93
Lot: LOT-0105
Internal identifier: 94
Lot: LOT-0106
Internal identifier: 95
Lot: LOT-0107
Internal identifier: 96
Lot: LOT-0108
Internal identifier: 97
Lot: LOT-0109
Internal identifier: 98
Lot: LOT-0110
Internal identifier: 99
Lot: LOT-0111
Internal identifier: 100
Lot: LOT-0112
Internal identifier: 101
Lot: LOT-0113
Internal identifier: 102
Lot: LOT-0114
Internal identifier: 103
Lot: LOT-0115
Internal identifier: 104
Lot: LOT-0116
Internal identifier: 105
Lot: LOT-0117
Internal identifier: 106
Lot: LOT-0118
Internal identifier: 107
Lot: LOT-0119
Internal identifier: 108
Lot: LOT-0120
Internal identifier: 109
Lot: LOT-0121
Internal identifier: 110
Lot: LOT-0122
Internal identifier: 111
Lot: LOT-0123
Internal identifier: 112
Lot: LOT-0124
Internal identifier: 113
Lot: LOT-0125
Internal identifier: 114
Lot: LOT-0126
Internal identifier: 115
Lot: LOT-0127
Internal identifier: 116
Lot: LOT-0128
Internal identifier: 117
Lot: LOT-0129
Internal identifier: 118
Lot: LOT-0130
Internal identifier: 119
Lot: LOT-0131
Internal identifier: 120
Lot: LOT-0132
Internal identifier: 121
Lot: LOT-0133
Internal identifier: 122
Lot: LOT-0134
Internal identifier: 123
Lot: LOT-0135
Internal identifier: 124
Lot: LOT-0136
Internal identifier: 125
Lot: LOT-0137
Internal identifier: 126
Lot: LOT-0138
Internal identifier: 127
Lot: LOT-0139
Internal identifier: 128
Lot: LOT-0140
Internal identifier: 129
Lot: LOT-0141
Internal identifier: 130
Lot: LOT-0142
Internal identifier: 131