623436-2026 - Wettbewerb
Polen – Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste – Kompleksowa organizacja udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego w charakterze wystawców podczas targów branży bieliźniarskiej IMMAGINE ITALIA 2027 we Florencji (Włochy) (.....)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa organizacja udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego w charakterze wystawców podczas targów branży bieliźniarskiej IMMAGINE ITALIA 2027 we Florencji (Włochy) (.....)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego w charakterze wystawców na targach branży bieliźniarskiej IMMAGINE ITALIA & Co. we Florencji (Włochy), które odbędą się w terminie 13-15.02.2027 r. w ramach projektu pn. „InterEuropa - umiędzynarodowienie działalności przedsiębiorstw z województwa łódzkiego poprzez udział w wydarzeniach targowych i ekspansję na rynki europejskie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 oraz ze środków pochodzących z budżetu Województwa Łódzkiego. 1. Organizacja i przeprowadzenie spotkania przygotowującego do udziału w targach IMMAGINE ITALIA & CO. 2027 2. Organizacja uczestnictwa w targach IMMAGINE ITALIA & CO. 2027, w tym: 2.1. Zakup powierzchni wystawienniczej 2.2. Wykonanie projektu zabudowy stoiska oraz jego realizacja zgodnie z wytycznymi 2.2.1. Zapewnienie wyposażenia stoiska wraz z montażem i demontażem 2.2.2. Zapewnienie obsługi technicznej stoiska 2.2.3. Zapewnienie ubezpieczenia stoiska wraz z jego wyposażeniem 3. Obsługa tłumaczeniowa 4. Obsługa asystencka stoiska 5. Obsługa koordynatora wydarzenia 6. Publikacja reklam wystawców w międzynarodowym czasopiśmie branżowym 7. Fakultatywne wsparcie w organizacji spotkań B2B i pozyskaniu partnerów zagranicznych 8. Fakultatywna organizacja pokazu mody 9. Transport/spedycja materiałów lub produktów 10. Transport osób 11. Usługa zakwaterowania 12. Ubezpieczenie uczestników wydarzenia 13. Zapewnienie wstępu na targi 14. Dodatkowe obowiązki Wykonawcy 15. Przeniesienie autorskich praw majątkowych do przedmiotu zamówienia. W wydarzeniu weźmie udział maksymalnie 15 osób (tj. 6 wystawców, 2 osoby na jednego wystawcę = 12 przedstawicieli przedsiębiorstw, 3 przedstawicieli Zamawiającego). Przedmiot zamówienia został opisany w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „OPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie Załącznikiem nr 1 do projektu umowy (Załącznik nr 4 do SWZ).
Interne KennungOPPIV.272.65.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 79540000 Dolmetscherdienste, 79342200 Reklamedienste, 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen, 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelKompleksowa organizacja udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego w charakterze wystawców podczas targów branży bieliźniarskiej IMMAGINE ITALIA 2027 we Florencji (Włochy) (...)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji udziału przedsiębiorstw z województwa łódzkiego w charakterze wystawców na targach branży bieliźniarskiej IMMAGINE ITALIA & Co. we Florencji (Włochy), które odbędą się w terminie 13-15.02.2027 r. w ramach projektu pn. „InterEuropa - umiędzynarodowienie działalności przedsiębiorstw z województwa łódzkiego poprzez udział w wydarzeniach targowych i ekspansję na rynki europejskie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 oraz ze środków pochodzących z budżetu Województwa Łódzkiego. 1. Organizacja i przeprowadzenie spotkania przygotowującego do udziału w targach IMMAGINE ITALIA & CO. 2027 2. Organizacja uczestnictwa w targach IMMAGINE ITALIA & CO. 2027, w tym: 2.1 Zakup powierzchni wystawienniczej 2.2 Wykonanie projektu zabudowy stoiska oraz jego realizacja zgodnie z wytycznymi 2.2.1 Zapewnienie wyposażenia stoiska wraz z montażem i demontażem 2.2.2 Zapewnienie obsługi technicznej stoiska 2.2.3 Zapewnienie ubezpieczenia stoiska wraz z jego wyposażeniem 3. Obsługa tłumaczeniowa 4. Obsługa asystencka stoiska 5. Obsługa koordynatora wydarzenia 6. Publikacja reklam wystawców w międzynarodowym czasopiśmie branżowym 7. Fakultatywne wsparcie w organizacji spotkań B2B i pozyskaniu partnerów zagranicznych 8. Fakultatywna organizacja pokazu mody 9. Transport/spedycja materiałów lub produktów 10. Transport osób 11. Usługa zakwaterowania 12. Ubezpieczenie uczestników wydarzenia 13. Zapewnienie wstępu na targi 14. Dodatkowe obowiązki Wykonawcy 15. Przeniesienie autorskich praw majątkowych do przedmiotu zamówienia. W wydarzeniu weźmie udział maksymalnie 15 osób (tj. 6 wystawców, 2 osoby na jednego wystawcę = 12 przedstawicieli przedsiębiorstw, 3 przedstawicieli Zamawiającego). Przedmiot zamówienia został opisany w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie Załącznikiem nr 1 do projektu umowy (Załącznik nr 4 do SWZ).