623442-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Saatgut – Őszi, tavaszi vetőmagok DBR
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Őszi, tavaszi vetőmagok DBR
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása, amelynek tárgya szántóföldi növénytermesztés során felmerülő őszi és tavaszi vetésű növények termesztéséhez szükséges vetőmagok beszerzése az Annamajori Mezőgazdasági és Kereskedelmi Kft. részére.
Interne Kennung: EKR001431852026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03111000 Saatgut
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása, amelynek tárgya szántóföldi növénytermesztés során felmerülő őszi és tavaszi vetésű növények termesztéséhez szükséges vetőmagok beszerzése. Ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumokban ismerteti azokat a termékkategóriákat és jellemzőiket, amelyek megvalósítása érdekében DBR-t kíván létrehozni. Jelen eljárás részvételi szakaszának eredményes lezárását követően, a konkrét beszerzési igény felmerülésekor Ajánlatkérő az alkalmasnak minősített részvételre jelentkezők részére küldi meg az ajánlattételi felhívást az EKR-en keresztül. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást, mennyiségeket és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő részvételre jelentkező számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a II.2.3) pontban megadott címek a felhívásban technikai okok miatt került rögzítésre, a tényleges teljesítési helyszínek az ajánlattételi felhívásokban kerülnek megjelölésre. Becsült mennyiség: Az ajánlatkérő által a DBR felállításának időtartama (36 hónap) alatt megrendelni kívánt teljes mennyiség becsült értéke nettó 65 000 000 Ft/év. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. A DBR időtartama alatt az egyidejűleg tervezett egyedi beszerzések átlagos becsült, várható mennyisége minimum nettó 16 250 000 Ft. A DBR-ben meghatározott becsült mennyiség és az egyidejűleg tervezett beszerzési igények értéke tájékoztató jelleggel, a korábbi évek tapasztalatai alapján került rögzítésre, amelytől Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a DBR időtartama alatt a konkrét beszerzési igényeihez igazodóan eltérhet. Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján fenntartja annak a lehetőségét, hogy a DBR megvalósítása során, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg, az abban foglalt konkrét beszerzési igényre vonatkozóan – a konkrét közbeszerzések tárgyától és jellegétől függően – a részajánlat-tétel lehetőségek határozzon meg az ajánlattételi felhívásban. Főbb termékkörök: 1. Tavaszi vetőmagok 2. Őszi vetőmagok Teljesítések őszi igények esetén: adott év augusztus 31., tavaszi igények esetén: adott év február 28. A termékkategóriák további jellemzőit a műszaki leírás tartalmazza. A rendszer 36 hónapos hatálya alatt bármely gazdasági szereplő – az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén – csatlakozhat a rendszerhez.
Interne Kennung: EKR001431852026/1
623442-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Őszi, tavaszi vetőmagok DBR
Internal identifier: EKR001431852026
Type of procedure: Other multiple stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 03111000 Seeds
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EKR001431852026/1