See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Senior Fiscaal Jurist - cluster DV
Beschreibung: In deze functie vertegenwoordig je de gemeente in procedures tot aan de Hoge Raad en adviseer je over vraagstukken die direct raken aan beleid, uitvoering en financiën. Je combineert juridische diepgang met strategisch inzicht en weet complexe dossiers helder te vertalen naar concrete handelingsperspectieven. Een rol voor een ervaren fiscaal jurist die zich thuis voelt in de rechtszaal én aan de bestuurstafel.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3x6 maanden verleng optie