See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalace tepelných čerpadel a modernizace zdrojů chladu za účelem využívání odpadního tepla – DČP č. 2: Instalace zdrojů a provedení systému distribuce tepla
Beschreibung: Předmětem plnění Veřejné zakázky je: (i) instalace chladících strojů a tepelných čerpadel včetně příslušenství, potrubního a silového napojení v rámci strojoven EGC1 a EGC2 a stavebních úprav v nezbytném rozsahu; (ii) stavební a technologické řešení čerpadloven a akumulátorů tepla pro každé EGC; (iii) realizace 12 potrubních okruhů včetně doprovodných výměníků ad. komponent dále v dokumentaci specifikovaných; (iv) výstavba nových potrubních mostů a úprava stávajících; (v) silnoproudá kabeláž; (vi) instalace automatizovaného systému řízení včetně rozváděčů a datové kabeláže Předmět plnění Veřejné zakázky, včetně technických podmínek, je podrobně vymezen v návrhu Smlouvy o dílo (dále jen „Smlouva“), jehož závazný vzor je přílohou č. 1 ZD. Více viz ZD.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel zadává Veřejnou zakázku v jednacím řízení s uveřejněním dle § 60 odst. 1 ZZVZ. Jednací řízení s uveřejněním probíhá ve dvou fázích – fázi kvalifikační a fázi nabídkové.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44163120 Fernheizungsleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44611500 Wassertanks, 44163121 Heizleitungen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45232142 Bau von Wärmeübertragungsanlagen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Instalace tepelných čerpadel a modernizace zdrojů chladu za účelem využívání odpadního tepla - DČP č. 2:Instalace zdrojů a provedení systému distribuce tepla
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 44163121 Heizleitungen, 44611500 Wassertanks, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45232142 Bau von Wärmeübertragungsanlagen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku ze smlouvy dle § 100 odst. 1 ZZVZ - Vyhrazené změny závazků ze smlouvy o dílo jsou podrobněji definovány ve smlouvě o dílo, která tvoří přílohu č. 1 Zadávací dokumentace. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele v průběhu plnění závazku ze Smlouvy, pakliže dojde k předčasnému ukončení Smlouvy s vybraným dodavatelem. Více viz ZD.