2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta Żywca
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zimowe utrzymanie dróg na terenie Miasta Żywca. Główne elementy usługi: a. prowadzenie i koordynowanie akcji zimowej w tym odśnieżanie ulic i usuwanie śliskości zimowej (gołoledzi) na ulicach, chodnikach, placach i zatokach autobusowych w tym objętych Strefą Płatnego Parkowania oraz miejscach wskazanych przez Zamawiającego – zgodnie z wykazem dróg załącznik nr 6.1 do SWZ, wykazem chodników miejskich przeznaczonych do odśnieżania załącznik nr 6.2 do SWZ, wykazem ulic objętych Strefą Płatnego Parkowania załącznik nr 6.4 do SWZ, b. dostarczenie i uzupełnianie w trakcie realizacji zamówienia, materiałów uszarstniających do zwalczania śliskości zimowej, na pobocza dróg i do skrzyń w miejscach i ilościach wskazanych w załączniku nr 6.3 wraz z usypaniem pryzm i napełnieniem skrzyń oraz usunięcie pryzm i skrzyń po zimie, c. wywożenie śniegu z chodników i ulic, w tym objętych Strefą Płatnego Parkowania oraz innych miejsc ustalonych przez Zamawiającego, zgodnie z pkt. 5.4 Szczegółowej Specyfikacji Technicznej (SST) pt. „Odśnieżanie drogi”, d. wykonanie prac porządkowych po zakończeniu akcji zimowej polegających na usunięciu z dróg materiałów uszarstniających w terminie do 14 dni po zakończeniu akcji zimowej, zgodnie z pkt. 5.12. Szczegółowej Specyfikacji Technicznej (SST) pt. „Zwalczanie śliskości zimowej na drodze”. Szczegółowe wymagania jakościowe głównych elementów zamówienia zostały opisane w Specyfikacji Technicznej – załącznik 7.1 i 7.2 do SWZ 2) Pozostałe elementy usługi określa Specyfikacja Techniczna – załącznik nr 7.1 i 7.2 do SWZ 3) Zamawiający przewiduje prowadzenie następujących rodzajów akcji zimowej: a. akcji czynnej, b. akcji biernej. 4) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia, tj. realizacji zamówienia, zostały określone w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych (SST): odśnieżanie drogi i zwalczanie śliskości zimowej na drodze – załącznik nr 7.1 i 7.2 do SWZ. Podana w SST ilość przejazdów jest minimalna. W razie wystąpienia trudnych warunków (ciągłe opady śniegu itp.) będzie wymagana od Wykonawcy większa ilość przejazdów dla utrzymania zasad określonych standardami zimowego utrzymania dróg miejskich (standardy: I i II określone w Specyfikacji Technicznej – załącznik nr 7.1 i 7.2 do SWZ).
Interne Kennung: IOŚ-DR.271.00017.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001