2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reservdelar till bilar
Beschreibung: Upphandlingen avser löpande försäljning och leverans av reservdelar till bilar, support och utbildning av Köparens personal om produkter och praktisk användning av dessa. I upphandlingen ingår Skövde kommun och Räddningstjänsten Skaraborg.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen, 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile
5. Los
Los: LOT-0001