623491-2026 - Ergebnis
Tschechien – Blutuntersuchungen – Rozbor krve pro výzkum vlivu behaviorálních změn na zdraví člověka
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbor krve pro výzkum vlivu behaviorálních změn na zdraví člověka
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je služba spočívající v zajištění rozborů krve pro výzkum vlivu behaviorálních změn na zdraví člověka, prováděná Centrem diagnostiky lidského pohybu Pedagogické fakulty Ostravské univerzity, v rámci projektu DigiWELL dle Specifikace předmětu plnění, která tvoří Přílohu č. 1 této zadávací dokumentace. Bližší podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, Příloze č. 1 a 2, formuláři Nabídka a v obchodních podmínkách.
Interne Kennung45/90162/VZ/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111810 Blutuntersuchungen
5. Los
LosLOT-0001