See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części do drzwi pojazdów trakcyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części do drzwi pojazdów trakcyjnych. Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe warunki realizacji zamówienia zostały zawarte załączniku nr 1 do wzoru umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 577441-2026
Interne Kennung: Ol.240.3030.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34631000 Teile für Lokomotiven oder rollendes Material
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Siłownik I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części do drzwi pojazdów trakcyjnych. Opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe warunki realizacji zamówienia zostały zawarte załączniku nr 1 do wzoru umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 1, Ol.240.3030.2026
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Siłownik II i rolki
Interne Kennung: Zadanie 2, Ol.240.3030.2026
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Linki
Interne Kennung: Zadanie 3, Ol.240.3030.2026