See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Karnety sportowe dla wybranych podmiotów Sieci Badawczej Łukasiewicz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup kart/abonamentów miesięcznych (zwanych dalej karnetami sportowymi) dla podmiotów Sieci Badawczej Łukasiewicz, uprawniających do korzystania z zajęć rekreacyjno-sportowych na terytorium Polski, na warunkach określonych w SWZ. Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PRZ/00008/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust 4
Zentrale Elemente des Verfahrens: wszystkie informacje dotyczące przedmiotowego postępowania zawarte są w SWZ oraz jej załącznikach.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92600000 Dienstleistungen im Sport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - karnety sportowe dla podmiotów Sieci Badawczej Łukasiewicz posiadających dofinansowanie średnio na poziomie 50%.
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w każdej z części postępowania. W przypadku gdy zapotrzebowanie zgłoszone przez pracowników Zamawiającego będzie większe niż szacowane Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez zwiększenie liczby zamawianych karnetów sportowych jednak wartość prawa opcji nie może być wyższa niż 40% wartości umowy w ramach zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Część II - karnety sportowe dla Instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz nieposiadających dofinansowana
Interne Kennung: Część II