2. Verfahren
Verfahren
Titel: E-HRM en Salarisverwerking
Beschreibung: De opdracht betreft op hoofdlijnen: - het inrichten, implementeren, overname en conversie van bestaande gegevens, technisch- en functioneel beheer en onderhoud van een E-HRM (als SaaS-dienst). - diensten t.b.v. salarisverwerking voor circa 230 medewerkers; - ondersteuning en advies op het gebied van HR-processen en salarisadministratie (HR helpdesk) op basis van nacalculatie; - functioneel applicatiebeheer op basis van nacalculatie; - consultancy op afroep basis (bijvoorbeeld bij inrichting van nieuwe processen in H-HRM). Dienstverlening t.b.v. circa 230 medewerkers
Interne Kennung: OG 2025 PRJ-2500010
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengopties