See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kiteen alueen LVIK-työt 2026-2028 (2028-2030)
Beschreibung: Pohjois-Karjalan hankintatoimi pyytää antamaan tarjouksen Kiteen kaupungin teknisen keskuksen ja Kiteen Kotitalot Oy:n LVIK-töistä sopimuskaudelle 1.11.2026 - 31.10.2028 + kahden (2) vuoden optiomahdollisuus. Tarjous on sitova ja se tulee laatia suomen kielellä. Hankintaprosessi on kokonaisuudessaan suomenkielinen. Palvelun tulee täyttää Euroopan unionin suoraan velvoittavien säädösten, Suomen lakien ja asetusten sekä viranomaisten antamat määräykset.
Interne Kennung: 615873
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kiteen alueen LVI-työt (alv 0%)
Beschreibung: Kiteen alueen LVI-työt. Kohdetta koskevat vaatimukset on esitetty tarkemmin tarjouspyynnössä ja sen liitteissä.
Interne Kennung: 1-0
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Sopimusta voidaan jatkaa kahdella (2) vuodella, ks. lisätietoja tarjouspyynnön kohdasta "Sopimusmenettely"
Los: LOT-0002
Titel: Kesälahden alueen LVI-työt (alv 0%)
Beschreibung: Kesälahden alueen LVI-työt. Kohdetta koskevat vaatimukset on esitetty tarkemmin tarjouspyynnössä ja sen liitteissä.
Interne Kennung: 2-1
Los: LOT-0003
Titel: Kiteen alueen kylmälaitetyöt (alv 0%)
Beschreibung: Kiteen alueen kylmälaitetyöt. Kohdetta koskevat vaatimukset on esitetty tarkemmin tarjouspyynnössä ja sen liitteissä.
Interne Kennung: 3-2
Los: LOT-0004
Titel: Kesälahden alueen kylmälaitetyöt (alv 0%)
Beschreibung: Kesälahden alueen kylmälaitetyöt. Kohdetta koskevat vaatimukset on esitetty tarkemmin tarjouspyynnössä ja sen liitteissä.
Interne Kennung: 4-3