2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opvoedadviseurs
Beschreibung: Het leveren van de dienstverlening van opvoedadviseurs. De gevraagde dienstverlening is begroot op 106 uren inzet per week.
Interne Kennung: C5221
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding wordt uitgevoerd onder werking van de Aanbestedingswet 2012, Sociale en andere specifieke diensten (SAS-diensten).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Opdracht is niet verdeeld in Percelen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst start op 01-01-2026 en loopt af op 31-12-2028. De looptijd van de beoogde Overeenkomst bedraagt drie (3) jaar met voor Opdrachtgever de optie van verlenging van de looptijd met zeven (7) maal een periode van maximaal 12 maanden. De maximale looptijd van Overeenkomst bedraagt daarmee tien (10) jaar.