2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mammografen incl. service en onderhoud t.b.v. het bevolkingsonderzoek naar borstkanker in Nederland
Beschreibung: Omschrijving: Dit betreft een vooraankondiging. De nieuw in te kopen mammografen worden ingezet ten behoeve van het bevolkingsonderzoek naar borstkanker voor de gehele Nederlandse bevolking. De huidige raamovereenkomst nadert zijn einddatum, vandaar dat er een nieuwe aanbesteding wordt uitgeschreven. De eerste vervangingen staan vanaf medio 2028 gepland. Informatiebijeenkomst De beoogde datum voor de informatiebijeenkomst is 10-11-2026, 10.00 – 11.30 uur, dit is op een nader te bepalen locatie. Na publicatie van de aanbesteding kunt u zich hiervoor aanmelden via TenderNed, zie op dat moment het Beschrijvend document. Het hoofddoel van de aanbesteding is het contracteren van één leverancier voor de levering en het onderhoud van mammografen om de continuïteit van het bevolkingsonderzoek borstkanker te borgen. De aanbesteding en de raamovereenkomst voor de levering en het onderhoud van de mammografen dragen bij aan de volgende subdoelstellingen: • Het aanschaffen van kwalitatief goede mammografen die geschikt zijn voor de screening, waarbij aandacht is voor zowel screeningsmedewerkers als cliënten in gebruiksgemak, ergonomie, comfort en pijnreductie; • Het contracteren van een actieve ketenpartner die constructief samenwerkt met BVO NL en andere betrokken leveranciers om een stabiele en efficiënte workflow te waarborgen; • Het waarborgen van een ongestoorde voortgang van het primaire proces van de borstkankerscreening door middel van een effectief georganiseerde, landelijk opererende serviceorganisatie.
Interne Kennung: TenderNed-kenmerk: TN600463
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111650 Mammografie-Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111600 Radiografiegeräte, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Omschrijving: De nieuw in te kopen mammografen worden ingezet ten behoeve van het bevolkingsonderzoek naar borstkanker voor de gehele Nederlandse bevolking. De huidige raamovereenkomst nadert zijn einddatum, vandaar dat er een nieuwe aanbesteding wordt uitgeschreven. De eerste vervangingen staan vanaf medio 2028 gepland. Informatiebijeenkomst De beoogde datum voor de informatiebijeenkomst is 10-11-2026, 10.00 – 11.30 uur, dit is op een nader te bepalen locatie. Na publicatie van de aanbesteding kunt u zich hiervoor aanmelden via TenderNed, zie op dat moment het Beschrijvend document. Vermoedelijke datum waarop een aankondiging van een opdracht in het kader van deze procedure zal worden bekendgemaakt: 02-11-2026. De planning van de vooraankondiging is op 03-09-2026 op TenderNed gewijzigd. Het hoofddoel van de aanbesteding is het contracteren van één leverancier voor de levering en het onderhoud van mammografen om de continuïteit van het bevolkingsonderzoek borstkanker te borgen. De aanbesteding en de raamovereenkomst voor de levering en het onderhoud van de mammografen dragen bij aan de volgende subdoelstellingen: • Het aanschaffen van kwalitatief goede mammografen die geschikt zijn voor de screening, waarbij aandacht is voor zowel screeningsmedewerkers als cliënten in gebruiksgemak, ergonomie, comfort en pijnreductie; • Het contracteren van een actieve ketenpartner die constructief samenwerkt met BVO NL en andere betrokken leveranciers om een stabiele en efficiënte workflow te waarborgen; • Het waarborgen van een ongestoorde voortgang van het primaire proces van de borstkankerscreening door middel van een effectief georganiseerde, landelijk opererende serviceorganisatie.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dit betreft slechts de vooraankondiging.