623536-2025 - Wettbewerb
Dänemark – Taxiverkehr – Udbud af Visiteret særkørsel til Borgere i Fredensborg Kommune
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdbud af Visiteret særkørsel til Borgere i Fredensborg Kommune
BeschreibungKontrakten omfatter levering af visiteret særkørsel til Fredensborg Kommunes borgere, som ikke kan rummes i Ordregivers visiterede kørsel med Movia, Flexkommune mv.
Interne Kennung567586
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0000