Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Legnicko-Głogowski (PL516)
Land: Polen
Allgemeine Informationen
623538-2026 - Competition
Poland – Laboratory reagents – DOSTAWY ODCZYNNIKÓW DO OZNACZANIA HEMOGLOBINY GLIKOWANEJ METODĄ HPCL WRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA I SPRZĘTU DODATKOWEGO DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWY ODCZYNNIKÓW DO OZNACZANIA HEMOGLOBINY GLIKOWANEJ METODĄ HPCL WRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA I SPRZĘTU DODATKOWEGO DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu do diagnostyki laboratoryjnej, tj. odczynników do oznaczania hemoglobiny glikowanej metodą HPCL wraz z dzierżawą analizatora (podłączonego do systemu LIS MARCEL) oraz zestawu komputerowego z monitorem, klawiaturą, myszą, czytnikiem kodów kreskowych oraz 2 krzesłami laboratoryjnymi; Parametry komputera: MS Windows 11 PRO, 64 bitowy, min 8GB,zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików pdf; UPS dla analizatora oraz komputera - zabezpieczający nieprzerwaną pracę przez co najmniej 30 minut lub do zakończenia rozpoczętej analizy
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 38434500 Biochemical analysers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu do diagnostyki laboratoryjnej, tj. odczynników do oznaczania hemoglobiny glikowanej metodą HPCL wraz z dzierżawą analizatora (podłączonego do systemu LIS MARCEL) oraz zestawu komputerowego z monitorem, klawiaturą, myszą, czytnikiem kodów kreskowych oraz 2 krzesłami laboratoryjnymi; Parametry komputera: MS Windows 11 PRO, 64 bitowy, min 8GB,zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików pdf; UPS dla analizatora oraz komputera - zabezpieczający nieprzerwaną pracę przez co najmniej 30 minut lub do zakończenia rozpoczętej analizy.
Options:
Description of the options: . Zamawiający korzysta z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. u.p.z.p. na poniższych zasadach: 1) w zakresie terminu realizacji umowy: a) Gwarantowany termin realizacji umowy wynosi 36 miesięcy, termin objęty prawem opcji wynosi dodatkowe 6 miesięcy. b) Z prawa opcji w zakresie terminu realizacji umowy Zamawiający może skorzystać w przypadku niewykorzystania dostaw całości asortymentu określonego umową w gwarantowanym terminie realizacji zamówienia. c) Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji i jego zakresie. d) Skorzystanie z prawa opcji nie jest obowiązkowe dla Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. e) Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie. f) Postanowienia umowy odnoszące się do przedmiotu umowy objętego zamówieniem podstawowym znajdują odpowiednie zastosowanie w odniesieniu do przedmiotu umowy objętego prawem opcji.