2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoorartikelen 2026 e.v.
Beschreibung: Deze tender betreft het aanbesteden van de levering van kantoorartikelen voor de volgende aanbestedende diensten: Gemeenten: Asten, Bergeijk, Best, Bladel, Cranendonck, Deurne, Eersel, Geldrop-Mierlo, Gemert-Bakel, Heeze-Leende, Laarbeek, Land van Cuijk, Nuenen, Reusel-De Mierden, Someren, Son en Breugel, Valkenswaard, Veldhoven, Vught en Waalre. Organisaties: Bizob, Dienst Dommelvallei, KempenPlus, MijnGemeenteDichtbij, ODBN en ODZOB. De aanbesteding wordt doorlopen middels een Europees openbare procedure. De aanbesteding is bedoeld voor alle potientiële geïnteresseerde dienstverleners voor de overeenkomst Kantoorartikelen 2024 e.v.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
Los: LOT-0000