See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy szczepionek dla SZPZLO Warszawa Białołęka-Targówek
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy szczepionek dla Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Białołęka-Targówek. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ. 2) Wielkości dostaw będą podawane Wykonawcy każdorazowo w formie pisemnego zamówienia. 3) Ostateczna ilość zakupionego przedmiotu zamówienia będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający przyznaje sobie prawo do zmiany ilości przedmiotu zamówienia. W przypadku zmiany ilości przedmiotu zamówienia oferowana cena jednostkowa netto nie może ulec zmianie. 4) Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot zamówienia na okres ważności podany na opakowaniu przez producenta, ale nie krótszy niż 6 miesięcy od momentu dostarczenia zamówienia. 5) Zamawiający określił w opisie przedmiotu zamówienia wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia - wymaga dostarczenia produktów leczniczych o ściśle określonym składzie jakościowym i ilościowym – w związku z tym faktem korzysta z możliwości wskazanej w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp. 3. Inne uwarunkowania 1) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 2) Miejsca dostaw: a) Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna, ul. Łojewska 6, 03-392 Warszawa, b) Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna, ul. Poborzańska 6, 03-368 Warszawa, c) Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna, ul. Rembielińska 8, 03-343 Warszawa, d) Przychodnia Internistyczno – Pediatryczna, ul. Tykocińska 34, 03-545 Warszawa, e) Poradnia Rodzinna, ul. Milenijna 4, 03-130 Warszawa, f) Centrum Zdrowia Białołęka, ul. Przykoszarowa 16, 03-260 Warszawa, g) Przychodnia Rejonowa, ul. Majorki 53, 03-020 Warszawa. 3) Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy – załącznik nr 6 do SWZ. 4) Oferowany przedmiot zamówienia winien spełniać wymagania prawne dotyczące dopuszczenia do obrotu na rynku UE, oraz posiadać wszelkie niezbędne atesty i świadectwa rejestracji dotyczące przedmiotu objętego niniejszą SWZ. 5) Zamawiający wymaga, aby oferowany produkt leczniczy był dopuszczony do obrotu na terenie Polski, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne. 4. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w niniejszej SWZ. 5. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych lub funkcjonalnych. 6. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 7. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami. 4. Klasyfikacja zamówienia wg wspólnego słownika zamówień (CPV): 33.65.16.00 – 4 szczepionki
Vorherige Bekanntmachung: 473418-2026
Interne Kennung: 2/2026/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zgodnie z SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Szczepionka przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi ( bezkomórkowa, złożona), adsorbowana, o zmniejszonej zawartości antygenów - część 1
Beschreibung: Szczepionka przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi ( bezkomórkowa, złożona), adsorbowana, o zmniejszonej zawartości antygenów - 35 szt.
Interne Kennung: Część 1 - Adacel
Menge: 35 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Szczepionka przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi ( bezkomórkowa, złożona), adsorbowana, o zmniejszonej zawartości antygenów - część 2
Interne Kennung: Część 2 - Boostrix
Los: LOT-0003
Titel: Szczepionka przeciwko wirusowi polio - część 3
Beschreibung: Szczepionka przeciwko wirusowi polio - 12 szt.
Interne Kennung: Część 3 - Imovax Polio
Menge: 12 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Szczepionka przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A dla dorosłych - część 4
Beschreibung: Szczepionka przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A dla dorosłych - 12 szt.
Interne Kennung: Część 4 - Avaxim
Los: LOT-0005
Titel: Szczepionka przeciw meningokokom grupy B (rDNA), złożona, adsorbowana - część 5
Beschreibung: Szczepionka przeciw meningokokom grupy B (rDNA), złożona, adsorbowana - 630 szt.
Interne Kennung: Część 5 - Bexero
Menge: 630 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Szczepionka przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi ( bezkomórkowa, złożona) i poliomyelitis (inaktywowana), adsorbowana, o zmniejszonej zawartości antygenów - część 6
Beschreibung: Szczepionka przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi ( bezkomórkowa, złożona) i poliomyelitis (inaktywowana), adsorbowana, o zmniejszonej zawartości antygenów - 70 szt.
Interne Kennung: Część 6 - Boostrix Polio
Menge: 70 Stück
Los: LOT-0007
Titel: Szczepionka przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (typy 16 i 18) - część 7
Beschreibung: Szczepionka przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (typy 16 i 18) - 25 szt.
Interne Kennung: Część 7 - Cervarix
Menge: 25 Stück
Los: LOT-0008
Titel: Szczepionka przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego 9-walentna - część 8
Beschreibung: Szczepionka przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego 9-walentna - 180 szt.
Interne Kennung: Część 8 - Gardasil
Menge: 180 Stück
Los: LOT-0009
Titel: Szczepionka przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B dla dzieci 10 mg - ampułki - część 9
Beschreibung: Szczepionka przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B dla dzieci 10 mg - ampułki - 20 szt.
Interne Kennung: Część 9 - Engerix B 10 mcg
Menge: 20 Stück
Los: LOT-0010
Titel: Szczepionka przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B dla dorosłych w dawce 20 mcg - ampułki - część 10
Beschreibung: Szczepionka przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B dla dorosłych w dawce 20 mcg - ampułki- 26 szt.
Interne Kennung: Część 10 - Engerix B 20 mcg
Menge: 26 Stück
Los: LOT-0011
Titel: Szczepionka w celu uodpornienia na wirus powodujący zapalenie wątroby typu B - część 11
Beschreibung: Szczepionka w celu uodpornienia na wirus powodujący zapalenie wątroby typu B - 70 szt.
Interne Kennung: Część 11 - Euvax B
Los: LOT-0012
Titel: Szczepionka przeciw kleszczowemu zapaleniu opon mózgowych dla dzieci od 1 do 15 roku życia - część 12
Beschreibung: Szczepionka przeciw kleszczowemu zapaleniu opon mózgowych dla dzieci od 1 do 15 roku życia - 500 szt.
Interne Kennung: Część 12 - FSME-IMMUN 0,25 ml Junior
Menge: 500 Stück
Los: LOT-0013
Titel: Szczepionka przeciw kleszczowemu zapaleniu opon mózgowych i mózgu dla dorosłych i dzieci powyżej 16 roku życia - część 13
Beschreibung: Szczepionka przeciw kleszczowemu zapaleniu opon mózgowych i mózgu dla dorosłych i dzieci powyżej 16 roku życia - 90 szt.
Interne Kennung: Część 13 - FSME-IMMUN 0,5 ml
Menge: 90 Stück
Los: LOT-0014
Titel: Szczepionka przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A dla dzieci - część 14
Beschreibung: Szczepionka przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A dla dzieci - 150 szt.
Interne Kennung: Część 14 - HAVRIX 720 Junior
Menge: 150 Stück
Los: LOT-0015
Titel: Szczepionka przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A dla dorosłych - część 15
Beschreibung: Szczepionka przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A dla dorosłych - 40 szt.
Interne Kennung: Część 15 - HAVRIX Adult
Menge: 40 Stück
Los: LOT-0016
Titel: Szczepionka skojarzona przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi (bezkomórkowa, złożona), wirusowemu zapaleniu wątroby typu B, poliomyelitis (inaktywowana ), haemofilus typu b - część 16
Beschreibung: Szczepionka skojarzona przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi (bezkomórkowa, złożona), wirusowemu zapaleniu wątroby typu B, poliomyelitis (inaktywowana ), haemofilus typu b - 1300 szt.
Interne Kennung: Część 16 - Hexyon
Menge: 1 300 Stück
Los: LOT-0017
Titel: Szczepionka skojarzona przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi (trzyantygenowa), wirusowemu zapaleniu wątroby typu b, poliomyelitis (inaktywowana ), haemofilus influenzae typu b - część 17
Beschreibung: Szczepionka skojarzona przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi (trzyantygenowa), wirusowemu zapaleniu wątroby typu b, poliomyelitis (inaktywowana ), haemofilus influenzae typu b - 360 szt.
Interne Kennung: Część 17 - Infanrix Hexa
Menge: 360 Stück
Los: LOT-0018
Titel: Szczepionka skojarzona przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi, poliomyelitis i haemofilus influenzae typu b - część 18
Beschreibung: Szczepionka skojarzona przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi, poliomyelitis i haemofilus influenzae typu b - 55 szt.
Interne Kennung: Część 18 - Infanrix IPV Hib
Menge: 55 Stück
Los: LOT-0019
Titel: Szczepionka skojarzona przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi, poliomyelitis i haemofilus influenzae typu b - część 19
Interne Kennung: Część 19 - Pentaxim
Los: LOT-0020
Titel: Polisacharydowa, skoniugowana szczepionka przeciwko meningokokom grupy A, C,W-135 i Y dla dzieci powyżej 2 lat - część 20
Beschreibung: Polisacharydowa, skoniugowana szczepionka przeciwko meningokokom grupy A, C,W-135 i Y dla dzieci powyżej 2 lat - 20 szt.
Interne Kennung: Część 20 - Menveo
Los: LOT-0021
Titel: Szczepionka przeciwko zakażeniom spowodowanym obecnością Neisseria meningitidis grupy C - część 21
Beschreibung: Szczepionka przeciwko zakażeniom spowodowanym obecnością Neisseria meningitidis grupy C - 130 szt.
Interne Kennung: Część 21 - NEISVAC C
Menge: 130 Stück
Los: LOT-0022
Titel: Szczepionka skoniugowana przeciw meningokokom grupy A, C, W135 i Y dla dzieci powyżej 12 miesięcy - część 22
Beschreibung: Szczepionka skoniugowana przeciw meningokokom grupy A, C, W135 i Y dla dzieci powyżej 12 miesięcy - 320 szt.
Interne Kennung: Część 22 - Nimenrix
Menge: 320 Stück
Los: LOT-0023
Titel: Szczepionka przeciw pneumokokom polisacharydowa, skoniugowana, 13-walentna - część 23
Beschreibung: Szczepionka przeciw pneumokokom polisacharydowa, skoniugowana, 13-walentna - 170 szt.
Interne Kennung: Część 23 - Prevenar 13
Menge: 170 Stück
Los: LOT-0024
Titel: Szczepionka 3-składnikowa (skojarzona), skierowana przeciw odrze, śwince i różyczce - część 24
Beschreibung: Szczepionka 3-składnikowa (skojarzona), skierowana przeciw odrze, śwince i różyczce - 8 szt.
Interne Kennung: Część 24 - Priorix
Menge: 8 Stück
Los: LOT-0025
Titel: Szczepionka wskazana do profilaktyki półpaśca oraz neuralgii półpaścowej (długotrwały ból nerwu występujący po przebytym półpaścu) u osób w wieku 50 lat i starszych oraz dorosłych o zwiększonym ryzyku zachorowania na półpasiec - część 25
Beschreibung: Szczepionka wskazana do profilaktyki półpaśca oraz neuralgii półpaścowej (długotrwały ból nerwu występujący po przebytym półpaścu) u osób w wieku 50 lat i starszych oraz dorosłych o zwiększonym ryzyku zachorowania na półpasiec - 10 szt.
Interne Kennung: Część 25 - Shingrix
Menge: 10 Stück
Los: LOT-0026
Titel: Szczepionka przeciw pneumokokom podawana w celu uodpornienia niemowląt i dzieci na choroby spowodowane zakażeniem dwoinką zapalenia płuc - część 26
Beschreibung: Szczepionka przeciw pneumokokom podawana w celu uodpornienia niemowląt i dzieci na choroby spowodowane zakażeniem dwoinką zapalenia płuc - 10 szt.
Interne Kennung: Część 26 - Synflorix
Los: LOT-0027
Titel: Szczepionka przeznaczona do uodparniania wcześniej nieuodpornionych dorosłych i młodzieży od 16 roku życia włącznie, narażonych na zakażenie wirusami zapalenia wątroby typu A i typu B - część 27
Beschreibung: Szczepionka przeznaczona do uodparniania wcześniej nieuodpornionych dorosłych i młodzieży od 16 roku życia włącznie, narażonych na zakażenie wirusami zapalenia wątroby typu A i typu B - 8 szt.
Interne Kennung: Część 27 -Twinrix Adult
Los: LOT-0028
Titel: Szczepionka przeciwko ospie wietrznej - część 28
Beschreibung: Szczepionka przeciwko ospie wietrznej - 180 szt.
Interne Kennung: Część 28 - Varilrix
Los: LOT-0029
Titel: Szczepionka w celu zapobiegania chorobie inwazyjnej i zapaleniu płuc - część 29
Beschreibung: Szczepionka w celu zapobiegania chorobie inwazyjnej i zapaleniu płuc - 932 szt.
Interne Kennung: Część 29 - Prevenar 20
Menge: 932 Stück
Los: LOT-0030
Titel: Szczepionka do czynnego uodparniania przeciw żółtej febrze u osób podróżujących - część 30
Beschreibung: Szczepionka do czynnego uodparniania przeciw żółtej febrze u osób podróżujących - 15 szt.
Interne Kennung: Część 30 - Stamaril
Menge: 15 Stück
Los: LOT-0031
Titel: Szczepionka doustna przeciw bakterii zwanej Salmonella Typhi wywołującej dur brzuszny - część 31
Beschreibung: Szczepionka doustna przeciw bakterii zwanej Salmonella Typhi wywołującej dur brzuszny - 15 szt.
Interne Kennung: Część 31 - Vivotif
Los: LOT-0032
Titel: Szczepionka do zapewniania ochrony przed cholerą u osób dorosłych i dzieci w wieku 2 lat i starszych - część 32
Beschreibung: Szczepionka do zapewniania ochrony przed cholerą u osób dorosłych i dzieci w wieku 2 lat i starszych - 15 szt.
Interne Kennung: Część 32 - Vaxchora
Los: LOT-0033
Titel: Szczepionka wskazana w zapobieganiu wściekliźnie u dzieci i dorosłych - część 33
Beschreibung: Szczepionka wskazana w zapobieganiu wściekliźnie u dzieci i dorosłych - 15 szt.
Interne Kennung: Część 33 - Verorab
Los: LOT-0034
Titel: Szczepionka przeciwko dendze - część 34
Beschreibung: Szczepionka przeciwko dendze - 15 szt.
Interne Kennung: Część 34 - Qdenga
Los: LOT-0035
Titel: Szczepionka przeciw syncytialnemu wirusowi oddechowemu (RSV), wskazana dla osób po 60 roku życia - część 35
Beschreibung: Szczepionka przeciw syncytialnemu wirusowi oddechowemu (RSV), wskazana dla osób po 60 roku życia - 35 szt.
Interne Kennung: Część 35 - Arexvy
Los: LOT-0036
Titel: Szczepionka zapobiegająca chorobie płuc (dróg oddechowych) wywoływanej przez wirus o nazwie syncytialny wirus oddechowy (RSV) - część 36
Beschreibung: Szczepionka zapobiegająca chorobie płuc (dróg oddechowych) wywoływanej przez wirus o nazwie syncytialny wirus oddechowy (RSV) - 15 szt.
Interne Kennung: Część 36 - Abrysvo
Los: LOT-0037
Titel: Szczepionka na czynne uodpornianie osób w wieku ≥12 mies. przeciwko inwazyjnej chorobie meningokokowej wywołanej przez N. meningitidis z grup A, C, W135 i Y - część 37
Beschreibung: Szczepionka na czynne uodpornianie osób w wieku ≥12 mies. przeciwko inwazyjnej chorobie meningokokowej wywołanej przez N. meningitidis z grup A, C, W135 i Y - 60 szt.
Interne Kennung: Część 37 - MenQuadfi
Menge: 60 Stück