623557-2026 - Wettbewerb
Polen – Personalcomputer – Dostawa komputera o podwyższonych parametrach wydajnościowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa komputera o podwyższonych parametrach wydajnościowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera o podwyższonych parametrach wydajnościowych, zwanym dalej sprzętem, spełniającego minimalne wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, pełnowartościowy i wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi normami i standardami, objęty minimum 36 miesięcznym okresem gwarancji. Okres udzielonej przez Wykonawcę gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert w niniejszym postępowaniu. 3. Wykonawca oświadcza, że oferowany sprzęt w dniu podpisania protokołu odbioru, nie może być przeznaczony przez producenta do wycofania z produkcji lub ze sprzedaży. 4. Wykonawca dostarczy sprzęt w terminie do 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. 5. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia sprzętu do budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie, ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin, we własnym zakresie, na swój koszt i ryzyko, wraz z wniesieniem sprzętu do pomieszczeń wskazanych przez przedstawiciela, w godzinach urzędowania Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego tj. w dni robocze od godziny 7:30 do 15:30. 6. Zakup przedmiotowego sprzętu zaplanowano w budżecie projektów “Lubelskie wspiera uzdolnionych 2026-2027” oraz Lubelska kuźnia talentów 2026-2027”, w ramach kosztów pośrednich. 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki gwarancji oraz sposób realizacji zamówienia zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w Załączniku nr 3 do SWZ – Istotne postanowienia umowy.
Interne KennungOZP.26.1.59.2026.MBU
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Tryb przetargu nieograniczonego na podstawie art.132 Pzp na dostawy o wartości zamówienia przekraczającej progi unijne o jakich stanowi art.3 ustawy Pzp. 2. Przedmiotowe postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Ofertę składa się pod rygorem nieważności w postaci elektronicznej i opatrzonej podpisem kwalifikowanym. 3. Składanie ofert następuje za pośrednictwem platformy zakupowej dostępnej pod adresem internetowym: https://lcit.ezamawiajacy.pl/ 4. Adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia związane z postępowaniem przetargowym: https://lcit.ezamawiajacy.pl/pn/lcit/demand/311070/notice/public/details 5. Szczegółowa instrukcja korzystania z Platformy znajduje się w treści Rozdz. VIII ust. 7 SWZ i dalszych ustępach. 6. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. (jeżeli zostały określone). 7. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art.108 ust.1 oraz art.109 ust.1 pkt 4, 8 i 10 Pzp oraz art.7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego a także w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenie Rady (UE) 833 /2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 8. Wykonawca zobowiązany jest wskazać w Formularzu ofertowym lub Ofercie: 1) dane identyfikujące oferowany komputer (tj. minimalnie należy wskazać nazwę handlową, producenta i model oferowanego laptopa, model procesora, wielkość pamięci RAM, pojemność i rodzaj dysku, model i producenta karty graficznej), 2) Wykonawca może dodatkowo wskazać inne dane umożliwiające identyfikację przedmiotu zamówienia, 3) Niewskazanie danych wymaganych przez Zamawiającego skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 Pzp. 9. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie, że nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Wykonawca składa przedmiotowe oświadczenie w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ/ESPD), stanowiącego Załącznik nr 2 do Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (EU) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającego standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia. Informacje zawarte w JEDZ/ESPD stanowią wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu (zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ). Szczegółowe informacje znajdują się w Rozdziale VII SWZ. 10. Do oferty Wykonawca dołącza oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia, o których mowa w art. 5k Rozporządzenie Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie oraz art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego Zał. nr 7 do SWZ. 11. Wykonawca winien załączyć do oferty w osobnym pliku odpowiednio podpisane przedmiotowe środki dowodowe. Informacje dotyczące wymaganych przedmiotowych środków dowodowych znajdują się w Rozdziale XI ust. 6 SWZ i dalszych ustępach. 12. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych. Informacje dotyczące podmiotowych środków dowodowych znajdują się w rozdziale VII SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
LosLOT-0001
623557-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: OZP.26.1.59.2026.MBU
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213000 Personal computers
Additional classification (cpv): 48900000 Miscellaneous software package and computer systems
5. Lot
Lot: LOT-0001