2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z wdrożeniem systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych oraz dostawa, montaż i uruchomienie systemu rejestracji audio-wideo w przyjaznych pokojach przesłuchań w jednostkach sądownictwa z obszaru apelacji lubelskiej
Beschreibung: Dostawa wraz z wdrożeniem systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych na 8 salach rozpraw oraz dostawa, montaż i uruchomienie systemu rejestracji audio-wideo w 14 Przyjaznych Pokojach Przesłuchań (tzw. Niebieskich Pokojach) w jednostkach sądownictwa z obszaru apelacji lubelskiej wraz ze świadczeniem usług gwarancyjnych przez okres 48 miesięcy – w terminie nie dłuższym niż 90 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. Ilość sprzętu dostarczanego do poszczególnych lokalizacji wraz z adresami dostaw zawiera Wykaz Odbiorców i Płatników stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 553210-2026
Interne Kennung: OKAiZP.261.39.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32333100 Videorecorder, 32323500 Video-Überwachungssystem, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32232000 Videokonferenzeinrichtungen, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 51000000 Installation (außer Software), 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32333100 Videorecorder, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32232000 Videokonferenzeinrichtungen, 32323500 Video-Überwachungssystem, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 51000000 Installation (außer Software), 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Menge: 22 Stück