623561-2025 - Auftragsänderung
Polen – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Wykonanie prac projektowych dla zadania: Rozbudowa/przebudowa drogi wojewódzkiej nr 323 na odcinku od m. Góra do granicy województwa km 8+209 do km 20+365
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie prac projektowych dla zadania: Rozbudowa/przebudowa drogi wojewódzkiej nr 323 na odcinku od m. Góra do granicy województwa km 8+209 do km 20+365
BeschreibungWykonanie prac projektowych dla zadania: Rozbudowa/przebudowa drogi wojewódzkiej nr 323 na odcinku od m. Góra do granicy województwa km 8+209 do km 20+365. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Interne KennungNI.2720.71.2023
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0000