See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie badania pn. „Ewaluacja sposobu wdrażania FEM 2021-2027 w zakresie zgodności z zasadami równościowymi i Kartą praw podstawowych”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badania pn. „Ewaluacja sposobu wdrażania FEM 2021-2027 w zakresie zgodności z zasadami równościowymi i Kartą praw podstawowych” realizowanego w ramach projektu współfinansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 nr FEMA.10.01-IZ.00-018I/23, pn.: „Plan Działań Pomocy Technicznej FEM na lata 2024-2026 dla UMWM w zakresie ewaluacji”, Priorytet X Pomoc Techniczna. Badanie pozwoli wskazać luki i bariery w stosowaniu zasad równościowych oraz zaproponować korekty procedur i dokumentów wdrożeniowych. Umożliwi także lepsze dopasowanie mechanizmów wsparcia do rzeczywistych potrzeb różnych grup docelowych. W efekcie przyczyni się do zwiększenia skuteczności i jakości interwencji FEM w obszarze równościowym.
Vorherige Bekanntmachung: 345055-2026
Interne Kennung: OR-D-III.272.31.2026.AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73210000 Beratung im Bereich Forschung, 72316000 Datenanalyse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badania pn. „Ewaluacja sposobu wdrażania FEM 2021-2027 w zakresie zgodności z zasadami równościowymi i Kartą praw podstawowych” realizowanego w ramach projektu współfinansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 nr FEMA.10.01-IZ.00-018I/23, pn.: „Plan Działań Pomocy Technicznej FEM na lata 2024-2026 dla UMWM w zakresie ewaluacji”, Priorytet X Pomoc Techniczna. Badanie pozwoli wskazać luki i bariery w stosowaniu zasad równościowych oraz zaproponować korekty procedur i dokumentów wdrożeniowych. Umożliwi także lepsze dopasowanie mechanizmów wsparcia do rzeczywistych potrzeb różnych grup docelowych. W efekcie przyczyni się do zwiększenia skuteczności i jakości interwencji FEM w obszarze równościowym