623575-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – 11_2026 Dostawa produktów leczniczych, kontrastów oraz jednorazowych wyrobów medycznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 11_2026 Dostawa produktów leczniczych, kontrastów oraz jednorazowych wyrobów medycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych. 2. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów innych niż produkt leczniczy tylko w określonych pozycjach. W takiej sytuacji dopuszczalne jest zaoferowanie środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego, wyrobów medycznych, surowców farmaceutycznych i opakowań. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego wymogach został określony w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, w którym Zamawiający wymaga podania nazwy handlowej leku oraz numer GTIN lub inny kod identyfikujący produkt. 4. Szczegółowe informacje wskazujące, który z zaoferowanych produktów nie musi być produktem leczniczym są wskazane dla każdej Części z osobna w Załączniku nr 2 do SIWZ 5. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów innych niż produkt leczniczy tylko w określonych pozycjach. W takiej sytuacji dopuszczalne jest zaoferowanie środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego, wyrobów medycznych, surowców farmaceutycznych i opakowań. 6. Termin ważności oferowanego przedmiotu zamówienia nie może być krótszy niż 6 miesięcy od daty każdorazowej dostawy. 7. Zaoferowany przedmiot zamówienia będący produktem leczniczym musi być dopuszczony do obrotu zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 6 września 2001 roku - Prawo Farmaceutyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 686). Wymóg nie dotyczy Części gdzie nie są wymagane produkty lecznicze: 2, 4, 15, 17, 21, 22. 25, 26, 28 we wskazanych pozycjach. 8. W przypadku zaoferowania wyrobu medycznego musi on spełniać wymagania określone Ustawą o wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 r. (tj. Dz.U. 2022 poz. 974 ze zm.). Takie produkty są dopuszczone we wskazanych pozycjach w częściach 2, 4, 15, 17, 21, 22. 25, 26, 28. 9. W przypadku zaoferowania środka spożywczego specjalnego przeznaczenia medycznego muszą one spełniać wymogi Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia z dnia 25 sierpnia 2006 r (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1448). Takie produkty są dopuszczone we wskazanych pozycjach w Części 2., 24. 10. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy do Apteki szpitalnej – I piętro, w przypadku niektórych płynów infuzyjnych i do irygacji - magazyn w przyziemiu. 11. Zamawiający dopuszcza zmianę postaci proponowanych preparatów: - tabletki na tabletki powlekane lub kapsułki lub drażetki i odwrotnie - fiolki na ampułki i odwrotnie. - fiolki i ampułki na ampułkostrzykawki 12. Zamawiający określa następujące zasady dotyczące zmiany wielkości zaoferowanych opakowań: - nie dopuszcza zmiany wielkości opakowań bezpośrednich płynnych postaci leku - zamiany opakowań na większe dla stałych postaci leku są dopuszczalne tylko gdy zaoferowany produkt będzie zapakowany w blistry - w przypadku różnic między ilością produktów wymienionych w SWZ i ilością zaoferowaną przez Wykonawcę przy przeliczeniu ilości opakowań należy zaokrąglić ich liczbę w górę do pełnych opakowań. 13. Zamawiający nie stawia ograniczeń co do pochodzenia Wykonawcy oraz przedmiotu zamówienia pod kątem dostępności do rynku i bycia uczestnikiem niniejszego postępowania.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Leki różne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych. 2. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów innych niż produkt leczniczy tylko w określonych pozycjach. W takiej sytuacji dopuszczalne jest zaoferowanie środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego, wyrobów medycznych, surowców farmaceutycznych i opakowań. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego wymogach został określony w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, w którym Zamawiający wymaga podania nazwy handlowej leku oraz numer GTIN lub inny kod identyfikujący produkt. 4. Szczegółowe informacje wskazujące, który z zaoferowanych produktów nie musi być produktem leczniczym są wskazane dla każdej Części z osobna w Załączniku nr 2 do SIWZ 5. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów innych niż produkt leczniczy tylko w określonych pozycjach. W takiej sytuacji dopuszczalne jest zaoferowanie środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego, wyrobów medycznych, surowców farmaceutycznych i opakowań. 6. Termin ważności oferowanego przedmiotu zamówienia nie może być krótszy niż 6 miesięcy od daty każdorazowej dostawy. 7. Zaoferowany przedmiot zamówienia będący produktem leczniczym musi być dopuszczony do obrotu zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 6 września 2001 roku - Prawo Farmaceutyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 686). Wymóg nie dotyczy Części gdzie nie są wymagane produkty lecznicze: 2, 4, 15, 17, 21, 22. 25, 26, 28 we wskazanych pozycjach. 8. W przypadku zaoferowania wyrobu medycznego musi on spełniać wymagania określone Ustawą o wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 r. (tj. Dz.U. 2022 poz. 974 ze zm.). Takie produkty są dopuszczone we wskazanych pozycjach w częściach 2, 4, 15, 17, 21, 22. 25, 26, 28. 9. W przypadku zaoferowania środka spożywczego specjalnego przeznaczenia medycznego muszą one spełniać wymogi Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia z dnia 25 sierpnia 2006 r (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1448). Takie produkty są dopuszczone we wskazanych pozycjach w Części 2., 24. 10. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy do Apteki szpitalnej – I piętro, w przypadku niektórych płynów infuzyjnych i do irygacji - magazyn w przyziemiu. 11. Zamawiający dopuszcza zmianę postaci proponowanych preparatów: - tabletki na tabletki powlekane lub kapsułki lub drażetki i odwrotnie - fiolki na ampułki i odwrotnie. - fiolki i ampułki na ampułkostrzykawki 12. Zamawiający określa następujące zasady dotyczące zmiany wielkości zaoferowanych opakowań: - nie dopuszcza zmiany wielkości opakowań bezpośrednich płynnych postaci leku - zamiany opakowań na większe dla stałych postaci leku są dopuszczalne tylko gdy zaoferowany produkt będzie zapakowany w blistry - w przypadku różnic między ilością produktów wymienionych w SWZ i ilością zaoferowaną przez Wykonawcę przy przeliczeniu ilości opakowań należy zaokrąglić ich liczbę w górę do pełnych opakowań.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI – w przedmiotowym postępowaniu Zamawiający nie przewiduje zamówień w ramach prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Żywienie dojelitowe
Los: LOT-0003
Titel: 3. Albuminy
Los: LOT-0004
Titel: 4. Leki różne 2
Los: LOT-0005
Titel: 5. Środki odurzające, psychotropowe i ich prekursory
Los: LOT-0006
Titel: 6. Vancomycinum + Cefazolin
Los: LOT-0007
Titel: 7. Enoksyparyna
Los: LOT-0008
Titel: 8. Immunoglobulina ludzka
Los: LOT-0009
Titel: 9. Anestetyki wziewne + Propofol
Los: LOT-0010
Titel: 10. Leki różne 3
Los: LOT-0011
Titel: 11. Leki różne 4
Los: LOT-0012
Titel: 12. Leki różne 5
Los: LOT-0013
Titel: 13. Leki różne 6
Los: LOT-0014
Titel: 14. Leki różne 7
Los: LOT-0015
Titel: 15. Leki różne 8
Los: LOT-0016
Titel: 16. Ticagrelorum
Los: LOT-0017
Titel: 17. Leki różne 9
Los: LOT-0018
Titel: 18. Środki kontrastowe - Iodixanol
Los: LOT-0019
Titel: 19. Środki kontrastowe - Iomeprol
Los: LOT-0020
Titel: 20. Środki kontrastowe - Gadobutrol, Iopromid
Los: LOT-0021
Titel: 21. Wapno sodowane
Los: LOT-0022
Titel: 22. Test paskowy do oznanczenia poziomu glukozy
Los: LOT-0023
Titel: 23. Żywienie pozajelitowe I
Los: LOT-0024
Titel: 24. Żywienie pozajelitowe + dojelitowe
Los: LOT-0025
Titel: 25. Materiały do prowadzenia ciągłej technik nerkozastępczych i plazmaferezy
Los: LOT-0026
Titel: 26. Roztwory do przepłukiwania
Los: LOT-0027
Titel: 27. Leki różne 10
Los: LOT-0028
Titel: 28. Hemostatyk w proszku
Los: LOT-0029
Titel: 29. Klej tkankowy
Los: LOT-0030
Titel: 30. Leki różne 11