2. Verfahren
Verfahren
Titel: Restauratie van de abdij van Maagdendaele tot wielerhub
Beschreibung: Het nieuwe centrum, de wielerhub, Cycling in Flanders, moet als een katalysator dienen voor het wielertoerisme in de stad, de regio en gans Vlaanderen. De wielerhub moet fungeren als het kloppend hart van sportief fietsen in de Vlaamse Ardennen en Vlaanderen. Het wordt een samenwerking die elke bezoeker aandoet en waar hij zowel inhoudelijk als praktisch kan worden geholpen. Het wordt geen klassiek museum of sportcentrum, maar een levendige communityplek rond wielercultuur die Vlaanderen moet positioneren als de referentie voor wielertoerisme. Volledige studieopdracht architectuur, technieken en scenografie, en vervolgens de opvolging van de uitvoering van de werken.
Interne Kennung: 2026/HFB/OP/166647
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/HFB/OP/166647 - 1
Beschreibung: Het nieuwe centrum, de wielerhub, Cycling in Flanders, moet als een katalysator dienen voor het wielertoerisme in de stad, de regio en gans Vlaanderen. De wielerhub moet fungeren als het kloppend hart van sportief fietsen in de Vlaamse Ardennen en Vlaanderen. Het wordt een samenwerking die elke bezoeker aandoet en waar hij zowel inhoudelijk als praktisch kan worden geholpen. Het wordt geen klassiek museum of sportcentrum, maar een levendige communityplek rond wielercultuur die Vlaanderen moet positioneren als de referentie voor wielertoerisme.
Interne Kennung: 1