See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu: Baza Lotnicza Mirosławiec, z rejonu działania ENEA Operator S.A.
Beschreibung: Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu: Baza Lotnicza Mirosławiec, z rejonu działania ENEA Operator S.A.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: "Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu: Baza Lotnicza Mirosławiec, z rejonu działania ENEA Operator S.A."
Beschreibung: "Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu: Baza Lotnicza Mirosławiec, z rejonu działania ENEA Operator S.A."