2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bedrijfswagens
Beschreibung: Aanbesteding bedrijfswagens. Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: VOS 202412 PRJ-2400339
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Aanbesteding bedrijfswagens, kipper, kipper kraan, gesloten bestelwagen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Kipper (D-C Chass)
Beschreibung: Kipper (D-C Chass), chassis met dubbele cabine, 1-zijdig naar achter kiepende laadbak, 100% elektrisch met minimaal vermogen van 100kW. Zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Kipper (E-C Chass)
Beschreibung: Kipper (E-C Chass), chassi met enkele cabine, 1-zijdig naar achter kiepende laadbak, 100% elektrisch met minimaal vermogen van 100kW. Zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Kipper – kraan (E-C Chass-cab)
Beschreibung: Kipper – kraan (E-C Chass-cab), chassis met enkele cabine, 1-zijdig naar achter kiepende laadbak en laadkraan, 100% elektrisch met minimaal vermogen van 100kW. Zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - Gesloten bestelwagen L2H1
Beschreibung: Gesloten bestelwagen, L2H1, 100% elektrisch met minimaal vermogen van 100kW. Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 4
2. Procedure
Procedure
Title: Bedrijfswagens
Internal identifier: VOS 202412 PRJ-2400339
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144700 Utility vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 - Kipper (D-C Chass)
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 - Kipper (E-C Chass)
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4