623602-2026 - Ergebnis
Griechenland – Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung – Προμήθεια του είδους «Συλλέκτες και Σάκοι Συλλογής Παροχέτευσης και εξοπλισμοί τους»
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Προμήθεια του είδους «Συλλέκτες και Σάκοι Συλλογής Παροχέτευσης και εξοπλισμοί τους»
Beschreibung: Διεθνής Ανοικτός δημόσιος Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός με Αρ. Διακήρυξης 14/2025 για την προμήθεια του είδους «Συλλέκτες και Σάκοι Συλλογής Παροχέτευσης και εξοπλισμοί τους», οικονομικής χρήσης 2025 & 2026, προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες του Γ.Ν.Θ. «Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ – Ο ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ» (οργανική μονάδα «Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ» & οργανική Μονάδα «Ο ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ»)
Vorherige Bekanntmachung: 673719-2025
Interne Kennung: 14η/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Προμήθεια του είδους «Συλλέκτες & Σάκοι Συλλογής και Εξοπλισμοί τους» (Είδη με α/α: 21, 28, 31, 32 & 33)
Beschreibung: Προμήθεια του είδους «Συλλέκτες & Σάκοι Συλλογής και Εξοπλισμοί τους» (Είδη:Υδροστατική πάστα για την κάλυψη ατελειών ή ανωμαλιών του δέρματος σε μορφή πάστας σε σωληνάριο 60gr. Προστατευτικό φιλμ δέρματος που εκτείθεται σε βιολογικά υγρά, επιτρέπει την αναπνοή του δέρματος, στεγνώνει γρήγορα, σε μαντηλάκια. Σάκκοι κολοστομίας αυτοκόλητοι διάφορα μεγέθη όλων των τύπων, Σάκκοι ουρητηροστομίας αυτκόλλητοι διάφορα μεγέθη όλων των τύπων, Σάκκοι ειλεοστομίας αυτοκόλλητοι διάφορα μεγέθη όλων των τύπων)
Interne Kennung: 1
Menge: 11 700 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΤΟΣ
Los: LOT-0002
Titel: Προμήθεια του είδους «Συλλέκτες & Σάκοι Συλλογής και Εξοπλισμοί τους» (Είδη με α/α:29)
Beschreibung: Προμήθεια του είδους «Συλλέκτες & Σάκοι Συλλογής και Εξοπλισμοί τους» (Είδος: Σπρέυ αφαίρεσης κολλητικού, από 100% σιλικόνη χωρίς προσθήκη οινοπνεύματος για να μην προκαλεί πόνο σε ερεθισμένο δέρμα)
Interne Kennung: 2
Menge: 200 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Προμήθεια του είδους «Συλλέκτες & Σάκοι Συλλογής και Εξοπλισμοί τους» (Είδη με α/α: 1, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14,16, 18, 23, 24, 26 & 30)
Beschreibung: Προμήθεια του είδους «Συλλέκτες & Σάκοι Συλλογής και Εξοπλισμοί τους» (Είδη: Σάκος αυτοκόλλητος κλειστός, αδιαφανής, με ενσωματωμένο οβάλ κολλητικό δύο στρωμάτων και εγκοπές περιμετρικά για μεγαλύτερη ευλυγισία, Σάκος αυτοκόλλητος ανοιχτός αδιαφανής, με ενσωματωμένο οβάλ κολλητικό δύο στρωμάτων και εγκοπές περιμετρικά για μεγαλύτερη ευλυγισία, Σάκος αυτοκόλλητος ουρητηροστομίας, διαφανής, με ενσωματωμένο οβάλ κολλητικό δύο στρωμάτων και εγκοπές περιμετρικά για μεγαλύτερη ευλυγισία, Μετεγχειρητικός σάκος με αποσπώμενο παράθυρο, με άνοιγμα παραθύρου τουλάχιστον 10cm, Μετεγχειρητικός σάκος με αποσπώμενο παράθυρο, με άνοιγμα παραθύρου τουλάχιστον 10cm, Σάκος συστήματος 2 τεμαχίων κλειστός, με αντιιδρωτικό μπεζ κάλυμμα και στις 2 πλευρές, με φίλτρο διαφυγής αερίων στην κορυφή του και δακτύλιο 40mm,60mm,70mm με κούμπωμα ασφαλείας που τον στερεώνει στη βάση χωρίς να ασκείται πίεση στην κοιλιακή χώρα, Σάκος συστήματος 2 τεμαχίων ανοιχτός, με αντιιδρωτικό μπεζ κάλυμμα και στις 2 πλευρές, Σάκος συστήματος 2 τεμαχίων ουρητηροστομίας, με αντιιδρωτικό μπεζ κάλυμμα και στις 2 πλευρέςΒάση οβάλ επίπεδη 2 στρωμάτων για ταυτόχρονη απορρόφηση και προστασία από διάβρωση, Βάση οβάλ convex light 2 στρωμάτων για ταυτόχρονη απορρόφηση και προστασία από διάβρωση,Εύπλαστη υδροστατική πάστα για την κάλυψη ατελειών ή ανωμαλιών του δέρματος σε μορφή πλαστελίνης, Καθαριστικό δέρματος γύρω από το στόμιο με λάδι καρύδας, Κρέμα για τη φροντίδα του του ξηρού, ή/και ερεθισμένου δέρματος με εκχύλισμα από λάδι ελιάς. Ζώνη οστομίας ελαστική από 90% βαμβάκι και 10% ρεγιόν που να προσαρμόζεται στη βάση.)
Interne Kennung: 3
Menge: 24 760 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Προμήθεια του είδους «Συλλέκτες & Σάκοι Συλλογής και Εξοπλισμοί τους» (Είδη με α/α: 2, 4, 6, 9, 11,13, 15, 17, 19, 22, 25, 27)
Beschreibung: Προμήθεια του είδους «Συλλέκτες & Σάκοι Συλλογής και Εξοπλισμοί τους» (Είδη:Σάκοι ανοικτοί αυτοκόλλητοι ειλεοστομίας. Με οβάλ κολλητική επιφάνεια,Σάκοι ουρητηροστομίας αυτοκόλλητοι. Με κολλητική επιφάνεια, Σάκοι μετεγχειρητικοί διαφανείς, με αποσπώμενο παράθυρο για επιθεώρηση και εργασία επί της στομίας max 7εκ.Σάκοι κολοστομίας που να κολλάνε πάνω στον δακτύλιο της αντίστοιχης βάσης, Σάκοι ειλεοστομίας που να κολλάνε πάνω στον δακτύλιο της αντίστοιχης βάσης, Σάκοι ουρητηροστομίας που να κολλάνε πάνω στον δακτύλιο της αντίστοιχης βάσης με κολλητικό εμλουτισμένο με μελι manuka, Βάσεις επίπεδες κολοστομίας, ειλεοστομίας, ουρητηροστομίας, Βάσεις convex (κωνοειδείς) κολοστομίας, ειλεοστομίας, ουρητηροστομίας, Πάστα υδροστατική με karaya, χωρίς οινόπνευμα, σε σωληνάριο. Νοσοκομειακή συσκευασία των 100gr, Λοσιόν καθαρισμού δέρματος με πανθενόλη και γλυκερίνη 250ml, Πούδρα επούλωσης του ερεθισμένου περιστομικού δέρματος με aloe vera. Φιαλίδιο των 25gr)
Interne Kennung: 4
Menge: 19 860 Stück