2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, posadowienie oraz uruchomienie i przekazanie do eksploatacji dwóch nowych tokarek podtorowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, posadowienie oraz uruchomienie i przekazanie do eksploatacji dwóch nowych tokarek podtorowych. Szczegółowy OPZ zawarty jest w Załączniku nr 1 do wzoru Umowy, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ w zakresie Zadania nr 1 oraz Załącznik nr 1.1. w zakresie Zadania nr 2.
Interne Kennung: Łó.240.3528.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42621000 Drehmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221122 Bau von Eisenbahnviadukten, 45223200 Bauliche Anlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – Dostawa, posadowienie oraz uruchomienie i przekazanie do eksploatacji tokarki podtorowej do Łódzkiego Zakładu w Łodzi Sekcja Napraw i Utrzymania Taboru w Częstochowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, posadowienie oraz uruchomienie i przekazanie do eksploatacji tokarki podtorowej do Łódzkiego Zakładu w Łodzi Sekcja Napraw i Utrzymania Taboru w Częstochowie. Szczegółowy OPZ zawarty jest w Załączniku nr 1 do wzoru Umowy, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ w zakresie Zadania nr 1.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – Dostawa, posadowienie oraz uruchomienie i przekazanie do eksploatacji tokarki podtorowej do Warmińsko-Mazurskiego Zakładu w Olsztynie Sekcja Napraw i Utrzymania Taboru w Iławie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, posadowienie oraz uruchomienie i przekazanie do eksploatacji tokarki podtorowej do Warmińsko-Mazurskiego Zakładu w Olsztynie Sekcja Napraw i Utrzymania Taboru w Iławie. Szczegółowy OPZ zawarty jest w Załączniku nr 1 do wzoru Umowy, stanowiący Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2