2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2025/720/Koffie- en drankautomaten CU TL WB
Beschreibung: Het leveren, plaatsen, onderhouden en verzorgen van koffie- en drankautomaten op diverse locaties van Opdrachtgever, inclusief het leveren van benodigde ingrediënten en bijproducten, het verrichten van servicewerkzaamheden, alsmede het uitvoeren van optionele werkzaamheden zoals nader omschreven in de bijlagen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 42968100 Getränkeautomaten, 51542200 Installation von Maschinen zur Getränkeverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie documentatie.
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 55520000 Cateringdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten, 42968100 Drankenautomaat, 51542200 Installatie van drankverwerkende machines
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie documentatie.