2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop vrachtwagen met grijper + container
Beschreibung: Het lokaal bestuur Beersel wenst over te gaan tot de aankoop van een vrachtwagen met grijper + container ter vervanging van een oude vrachtwagen.
Interne Kennung: PPP02B-3625/5013/2025-3625
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34134200 Kipplastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-3625 1_1