2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 150102 opakowania z tworzyw sztucznych z Instalacji Komunalnej w Gwiazdowie, gm. Sławno”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 150102 – opakowania z tworzyw sztucznych z terenu Instalacji Komunalnej w Gwiazdowie, gm. Sławno w ilości ok. 2 300,00 Mg 2. Szczegółowy opis, zakres i warunki przedmiotu zamówienia wymagane przez Zamawiającego składającego się na przedmiot usługi oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 90500000-2 - usługi związane z odpadami; 90512000-9 - usługi transportu odpadów. 4. Rodzaj zamówienia: usługi 5. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości odpadów podanych w OPZ. Ilość odpadów może się zmniejszyć lub zwiększyć, stosownie do potrzeb Zamawiającego. Zmiana ilości odpadów powoduje zmianę ostatecznego wynagrodzenia Wykonawcy. Niezrealizowanie całego zakresu zamówienia nie może rodzić po stronie Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń. 6. Odpady przekazywane do zagospodarowania będą transportowane przez Wykonawcę na jego koszt. Wykonawca zobowiązany będzie do odbioru od Zamawiającego odpadów, w dni robocze w godzinach 7:00 – 12:00, są to godziny pracy Instalacji Komunalnej w Gwiazdowie. 7. Zamawiający przewiduje możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej na terenie Instalacji Komunalnej w Gwiazdowie, gm. Sławno na pisemny wniosek Wykonawcy, celem pozyskania wszelkich danych, które mogą być przydatne do przygotowania oferty.
Interne Kennung: ZP/8/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 15 01 02 - opakowania z tworzyw sztucznych z Instalacji Komunalnej w Gwiazdowie, gm. Sławno