2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie 2 agregatów prądotwórczych o mocy minimum 400 do 450 kW każdy, o łącznej minimalnej mocy od 800 do 900 kW, wraz z dokumentacją projektową.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie 2 agregatów prądotwórczych, o mocy minimum 400 do 450 kW każdy, działających w synchronizacji, stanowiących zespół prądotwórczy, o łącznej minimalnej mocy od 800 do 900 kW, wraz przygotowaniem miejsca ich posadowienia, wykonaniem trasy kablowej pomiędzy agregatami a SZR-rem Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Toruniu oraz dokumentacją projektową (uzyskanie pozwolenia na budowę) i podłączeniami.
Interne Kennung: 78/2026/MPO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 78/2026/MPO
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services, Works
Main classification (cpv): 31122000 Generator units
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Works