623644-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Informationstechnologiedienste – Zavedenie váženého množstevného zberu ZKO v Žiari nad Hronom
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zavedenie váženého množstevného zberu ZKO v Žiari nad Hronom
Beschreibung: Predmetom zákazky je poskytnutie komplexnej služby pre projekt „Zavedenie váženého množstevného zberu ZKO v Žiari nad Hronom“, spočívajúcej najmä v návrhu, dodaní, implementácii, konfigurácii, integrácii, sprevádzkovaní a podpore prevádzky informačno-technologického systému umožňujúceho: • regulovaný a autorizovaný prístup do uzamykateľných prístreškov/stojísk zberných nádob, • identifikáciu používateľov a evidenciu prístupov/udalostí (audit log), • automatizované váženie zmesového komunálneho odpadu (ZKO) pri každom vstupe/ukladaní odpadu, • priradenie nameranej hmotnosti ku konkrétnemu identifikátoru používateľa, • zber, lokálne ukladanie a prenos údajov na serverové úložisko, • spracovanie údajov, reporting a exporty pre potreby fakturácie/poplatkov, • integráciu a komunikáciu s existujúcimi systémami verejného obstarávateľa alebo systémami odpadového hospodárstva (napr. prostredníctvom API), • prevádzkové funkcie (offline režim, záložné napájanie, diagnostika/monitoring, vzdialené aktualizácie). Zákazka nie je rozdelená na časti. Uchádzač predloží ponuku na celý predmet zákazky.
Interne Kennung: 1773/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
623644-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier1773/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72222300 Information technology services
5. Lot
LotLOT-0001
Additional nature of the contractSupplies