2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding VMS en ATS Regio West Brabant
Beschreibung: Levering, implementatie, inrichting, beheer, onderhoud en ondersteuning van een Applicant Tracking Systeem (ATS) en een Vendor Management Systeem (VMS) voor RWB en de Deelnemende Organisaties. 29 gemeenten en 28 gemeenten verdeeld over 2 percelen
Interne Kennung: K011612
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75131100 Allgemeine Personaldienstleistungen für die öffentliche Verwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 — Applicant Tracking Systeem (ATS)
Beschreibung: ATS voor het volledige werving- en selectieproces voor 28 aangesloten organisaties: vacatureworkflows, multi-channel publicatie, sollicitatieformulieren, selectiecommissies, talentpoolbeheer, rapportages, AVG-compliance, koppelingen met o.a. werkeninwestbrabant.nl, werkeninbrabant.nl, HR- en financiële systemen, Microsoft Fabric/Power BI en het VMS. WCAG 2.2 niveau AA. 29 gemeenten en 28 gemeenten verdeeld over 2 percelen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 — Vendor Management Systeem (VMS)
Beschreibung: VMS voor de volledige cyclus van externe inhuur voor de Inhuurdesk van Flex West-Brabant en 29 aangesloten organisaties: geïntegreerd DAS, mantelpartners en overige raamcontractanten, aanvraag en matching, opdrachtvorming, urenregistratie, self-billing facturatie, documentbeheer, poolbeheer, rapportages. Koppelingen met o.a. Key2Financiën, Proactis (e-facturatie), Power BI, systemen van mantelpartners en flexwestbrabant.nl. Circa 16.600 gebruikers, 1.681 toegelaten leveranciers/zzp'ers, ± 1.450 aanvragen en 1.257 plaatsingen per jaar, jaaromzet € 139 mln.
Interne Kennung: 2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: K011612
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79600000 Recruitment services
Additional classification (cpv): 75131100 General personnel services for the government
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2