See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków różnych II
Beschreibung: Dostawa leków w podziale na zadań (pakietów). Niniejsze ogłoszenie dotyczy Zadań nr 1-11. UWAGA DO WSZYSTKICH CZĘŚCI (1-11): W przypadku występowania na rynku opakowań posiadających inną ilość sztuk (tabl., kaps., amp. itp.) prosimy o zaokrąglenie do pełnych opakowań w górę. Nie wyrażamy zgody na zamianę podanych postaci leku ( fiolek na ampułki; tabletek na kapsułki; form rozpuszczalnych na nierozpuszczalne itp.).Wyjątek stanowi nieobecność lub niedostępność podanej postaci na rynku. Dla produktów obecnie niedostępnych prosimy o podanie ostatniej ceny zakupu i adnotację o przewidywanym czasie powrotu do obrotu.
Vorherige Bekanntmachung: 457156-2026
Interne Kennung: MCM/WSM/ZP14/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa leków różnych - Część 1
Beschreibung: Lp Nazwa międzynarodowa Nazwa handlowa EAN Postać Dawka / mg Zawartość opakowania Ilość / rok Cena netto Wartość netto VAT Cena brutto Wartość brutto 1. Risperidonum inj 25 1 amp- strz 8 2. Risperidonum inj 37,5 1 amp- strz 8 3. Risperidonum inj 50 1 amp- strz 12
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa leków różnych - Część 2
Beschreibung: Lp Nazwa międzynarodowa Nazwa handlowa EAN Postać Dawka / mg Zawartość opakowania Ilość / rok Cena netto Wartość netto VAT Cena brutto Wartość brutto 1. Paliperidonum inj 100 1 amp- strz 40 2. Paliperidonum inj 150 1 amp- strz 60 3. Paliperidonum inj 75 1 amp- strz 5
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa leków różnych - Część 3
Beschreibung: Nazwa międzynarodowa EAN Nazwa handlowa Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok Cena netto Wartość netto VAT Cena brutto Wartość brutto 1. R-r do stosowania w regionalnej antykoagulacji cytrynianowej płyn do inf Skład: cytrynian 18mm/l ; Sód 140 mm/l ; Chlorki 86 mm/l Worek 5000 ml 300 2. R-r do stosowania w regionalnej antykoagulacji cytrynianowej płyn do inf Skład:kwaśny węglan 22 mm/l; Mleczan 3 mm/l; Sód 140mm/l; Potas 4mm/l; Wapń 0 mm/l; Magnez 0,75 mm/l; Chlorek 120,5 mm/l; glukoza 6,1 mm/l Worek 5000 ml 300 3. R-r fosforanów do zabiegów CRRT płyn do inf Skład: Kwaśny węglan 30mm/l; wodorofosforan 1,2 mm/l; Sód 140mm/l; Potas 4 mm/l; Wapń 1,25 mm/l;Magnez 0,6 mm/l; Chlorek 116 mm/l Worek 5000 ml 200 4. Linia Ca do podaży wapnia , kompatybilna z systemem Prismaflex akcesoria x 1 szt 50
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa leków różnych - Część 4
Beschreibung: Lp Nazwa międzynarodowa EAN Nazwa handlowa Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok Cena netto Wartość netto VAT Cena brutto Wartość brutto 1 Idarucizumab Inj 2,5 g / 50 ml 2 fiolki 1
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa leków różnych - Część 5
Beschreibung: Pakiet nr 5 L. p. Nazwa międzynarodowa Nazwa handlowa EAN Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok Cena netto Wartość netto VAT Cena brutto Wartość brutto 1. Ferrii (III) isomaltosidum roztwór do wstrzykiwań i infuzji 0,5g/5 ml 5 amp. 100 2. Ferrii (III) isomaltosidum roztwór do wstrzykiwań i infuzji 0,1g/ml 5 amp. 15 3. Somatostatin inj. 3 mg 1 fiol 80 4. Ertapenem inj. 1,0 g 1 fiol 30 5. Vasopressinum inj. 40 j.m / 2 ml 5 amp. 6 6. Avibactam + Ceftazidime inj. 2 g + 0,5 g 10 fiolek 4 7. Meropenem + Vaborbactam inj. 1 g + 1 g 6 fiolek 4 8. Fibrynogen inj. 1 g 1 fiol 5 9. METHYLPHENIDATI HYDROCHLORIDUM kaps. o zmodyfikowanym uwalnianiu 20 mg 30 szt. 5 10. METHYLPHENIDATI HYDROCHLORIDUM kaps. o zmodyfikowanym uwalnianiu 30 mg 30 szt. 3 11. METHYLPHENIDATI HYDROCHLORIDUM kaps. o zmodyfikowanym uwalnianiu 40 mg 30 szt. 2 12. LISDEXAMFETAMINI DIMESYLAS kaps. Twarde 30 mg 30 szt. 5 13. LISDEXAMFETAMINI DIMESYLAS kaps. Twarde 50 mg 30 szt. 3 14. LISDEXAMFETAMINI DIMESYLAS kaps. Twarde 70 mg 30szt. 5 15. DEXAMFETAMINI SULFAS tabletki 5 mg 30 szt. 3 16. DEXAMFETAMINI SULFAS tabletki 10 mg 30 szt. 3 17. GUANFACINUM tabl. o przedłużonym uwalnianiu 2 mg 28 szt. 3 18. PREGABALINUM tabletki 300 mg 56 szt. 5 19. PREGABALINUM kapsułki 25 mg 56 szt. 5 20. PREGABALINUM kapsułki 50 mg 56 szt. 20 21. PREGABALINUM tabletki 100 mg 56 szt. 20 22. PREGABALINUM tabletki 200 mg 56 szt. 10 23. PREGABALINUM tabl. o przedłużonym uwalnianiu 82,5 mg 30 szt. 5 24. PREGABALINUM tabl. o przedłużonym uwalnianiu 165 mg 30 szt. 5 25. PREGABALINUM tabl. o przedłużonym uwalnianiu 330 mg 30 szt. 5 26. CYTISINUM tabletki powlekane 1,5 mg 100 szt. 3 27. MACROGOLUM 4000 saszetki 10 g 20 szt. 50 28. ESCITALOPRAMUM krople doustne 20 mg/ml 15 ml 10 29. VORTIOXETINUM tabletki powlekane 20 mg 56 szt. 10 30. MELATONINUM tabl. o przedłużonym uwalnianiu 2 mg 90 szt. 3 31. MELATONINUM tabletki 1 mg 30 szt. 3 32. DOXYLAMINI HYDROGENOSUCCINAS tabletki powlekane 12,5 mg 14 szt. 10 33. OMEGA-3-ACID ETHYL ESTERS 90 kapsułki miękkie 1000,0 mg 28 szt. 5 34. MANNITOLUM P 1-D 20% inj. 0,2 g / ml 20 BUTELEK 100 ML 4.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa leków różnych - Część 6
Beschreibung: L. p. nazwa międzynarodowa EAN Nazwa handlowa Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok Cena netto Wartość netto VAT Cena brutto Wartość brutto 1. CENOBAMATUM O 1-D 0,1 G tabletki powl. 0,05 g 28 tabl. 5 2. POLIDOCANOL ampułki 0,06 G/2 ML 5 amp. 25 3. REMIMAZOLAM fiolki 0,02 G 10 fiolek 3 4. NOVOFINE IGŁY X 30 G 8 mm 100 szt. 20 5. DUTASTERIDUM O 1-D 0,5 MG kapsułki 0,5 mg 30 kapsułek 10 6. BILASTINUM O 1-D 0,02 G tabletki 0,02g 30 tabletek 30 7. THIOCOLCHICOSIDUM O 1-D 0,004 G tabletki 0,004 g 14 tabletek 10 8. NALOXONI HYDROCHLORIDUM+OXYCODONI HYDROCHLORIDUM O 1-D 0,005+0,01 G RT tabletki 5/10 mg 30 tabletek 3 9. NALOXONI HYDROCHLORIDUM+OXYCODONI HYDROCHLORIDUM O 1-D 0,01+0,02 G RT tabletki 10/20 mg 30 tabletek 2
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa leków różnych - Część 7
Beschreibung: Pakiet nr 7 L.p. Nazwa międzynarodowa EAN Nazwa handlowa Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok Cena netto Wartość netto VAT Cena brutto Wartość brutto 1. Immunoglobulinum humanum tetanicum* roztwór do wstrzykiwań 250 j.m./ml 1 amp.-strzyk. 1 ml 200 * Wymagana karta charakterystyki i wpis do rejestru leków
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa leków różnych - Część 8
Beschreibung: L.p. Nazwa międzynarodowa EAN Nazwa handlowa Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok Cena netto Wartość netto VAT Cena brutto Wartość brutto 1. Anti Rh0(D)- immunoglobulin R-r do wstrzykiwań 50 mcg / 1 ml 1 amp 30 2. Anti Rh0(D)- immunoglobulin R-r do wstrzykiwań 150 mcg / 1 ml 1 amp 40
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa leków różnych - Część 9
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa leków różnych - Część 10
Beschreibung: Lp Nazwa międzynarodowa EAN Nazwa handlowa Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok Cena netto Wartość netto VAT Cena brutto Wartość brutto 1. EPTACOGUM ALFA P 1-D 100000 J.M. 1 FIOL. + STRZYKAWKA ROZP. 2 ML + ŁĄCZNIK 100000 J.M. = 0,002 G 1 1 2. Anti Rh0(D)- immunoglobulin R-r do wstrzykiwań 150 mcg / 1 ml 1 amp 40
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa leków różnych - Część 11
Beschreibung: Pakiet nr 11 L. p. nazwa międzynarodowa EAN Nazwa handlowa Postać Dawka Zawartość opakowania Ilość / rok Cena netto Wartość netto VAT Cena brutto Wartość brutto 1. METHYLPHENIDATI HYDROCHLORIDUM tabl. o przedłużonym uwalnianiu 27 mg 30 szt. 5 2. METHYLPHENIDATI HYDROCHLORIDUM tabl. o przedłużonym uwalnianiu 45 mg 30 szt. 5 3. METHYLPHENIDATI HYDROCHLORIDUM tabl. o przedłużonym uwalnianiu 54 mg 30 szt. 5 4. LISDEXAMFETAMINI DIMESYLAS kaps. Twarde 20 mg 30 szt. 5 5. GUANFACINUM tabl. o przedłużonym uwalnianiu 1 mg 28 szt. 5 6. GUANFACINUM tabl. o przedłużonym uwalnianiu 3 mg 28 szt. 5 7. GUANFACINUM tabl. o przedłużonym uwalnianiu 4 mg 28 szt. 5 8. QUETIAPINUM tabletki o przedłużonym uwalnianiu 400 mg 60 szt. 3 11. PREGABALINUM tabletki 225 mg 56 szt. 20 12. PRUCALOPRIDUM tabletki powlekane 2 mg 28 szt. 10 13. NATRII CHLORIDUM ampułki PCV 3% amp 5 ml 15 amp 50 14. BREXPIPRAZOLUM tabletki 3 mg 28 tabletek 10 15. MIDAZOLAMUM SL 1-D 0,0025 G strzykawka Dozownik 2,5 mg/ 0,25 ml 1 szt 20 16. PREDNISOLONUM P 1-D 0,25 G inj. inj. 0,025 g 3 amp + rozp. 2 ml 20
Interne Kennung: Część 11