2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla KP PSP w Piasecznie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego, z prawem opcji dostawy 1 szt. średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz
Vorherige Bekanntmachung: 496487-2025
Interne Kennung: PT.2370.03.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział możliwość zamówienia kolejnego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego w ramach opcji - o parametrach i na warunkach określonych w swz